עייפתי (ט)

עייפתי (ט)

אני עייה ותשושה. אין לי כוחות לעמוד בתפריט החדש. אין לי. אני ממש נכנעת לבולמוסים. לא מנסה להילחם. קל לי ככה. קל ורע. רע כי אני אוכלת עד גועל ומשמינה. וקשה. קשה מאוד. ואני שוב חלשה. חלשה כל-כך.

מאי מתוקה...

למה את לא רוצה להלחם? את מעדיפה שתמיד יהיה רע וקשה? העייפות היא רק בראש...

לא. אני דווקא מאוד רוצה שיהיה טוב.

אני אוהבת שטוב לי. אני אוהבת לאכול טוב, להרגיש טוב, להיות שמחה. אני מעדיפה תמיד את הטוב על ני הרע. אבל אני לא רוצה להילחם כי אני נלחמת כל-כך הרבה זמן וזה לא עוזר. זה כמו לרוץ במקום. אני פשוט מעדיה לעמוד במקום לרוץ במלא אני נשארת באותו מקום וכלום לא משתנה. ואני עייפה. וזה לא בראש. איך אפשר שלא להיות עייפה אחרי כל-כך הרבה מלחמות?!

את רוצה אולי לספר קצת

על מה שקורה? אני שמח לשמוע ואולי לעזור...עצוב לי לקרוא אותך ככה...

אממ

לא משהו יוצא דופן או מיוחד. בולמוסים...וזה פשוט לא נגמר. אני לא מדוכאת, לא עצובה. זה סתם מפריע לי ומעייף אותי. נשבר לי. זה הכל. וזה הרבה. תודה על ההקשבה

את לא במקום..זה רק נראה ככה

אני מכירה את ההרגשה הזו של "אני נלחמת ושום דבר לא קורה". זה קצת דומה לנסיון לחפור בור עמוק בחול, קרוב לשפת המים. כאילו כשאנחנו חולות אנחנו חופרות בור בעצמנו, ובשלב מסויים הבור מתחיל להתמוטט לתוך עצמו, ואז זה לא משנה אם מנסים לפנות אותו או להעמיק אותו, כל הזמן הבור ממשיך להתמלא בחול/בוץ/מים ומרגיש כאילו אין בעצם שום התקדמות לשומקום. אבל זה לא באמת ככה. נורא קל ליפול להכללות, "סתם בולמוסים", "פשוט ככה". כשמנסים לפרוט את ההכללות לפרטים הקטנים (וזה קשה מאד, למצוא פרטים קטנים בתוך הערפל שבראש) הרבה יותר פשוט לראות את ההבדלים בין הבולמוסים של לפני חודשיים והבולמוסים של היום, נניח. אם לפני חודשיים כל משפט שהיו אומרים לך היה שולח אותך למטבח, היום רק משפטים מסוימים, ומול אחרים את מסוגלת לעמוד, נניח. או שפעם לא היית יכולה בכלל להתנגד, והיום את כבר מצליחה לחכות עם זה חצי שעה/שעה/שעתיים לפני שאת נשברת ובולסת. זה הכל התקדמויות קטנות, רק צריך לראות אותן. אל תשפטי את עצמך רק לפי התוצאה, חשוב שתסתכלי גם על הדרך, כי אם ככה אז החיים של כולנו כשלון אחד גדול, עובדה, כולם מתים בסוף
בהצלחה בטיפול, ואל תרימי ידיים. גם אם את עייפה. עשי משהו נעים לעצמך - טיול בחוץ, ספר טוב, פגישה עם חברה טובה שאפשר לקטר לה בלי סוף, תני לנפש שלך מנוחה מהמחשבות, וחיזרי לקרב, כי את מנצחת בגדול, את יכולה להיות אופטימית ויש לך סיבות טובות לזה. את חזקה ואת מנצחת מאי, את לא קטנה בכלל!!
אפרוחה

הלוואי!

הלוואי שזה יעזור! ואני מקווה שאם תמשיכי להלחם למרות הקשיים למרות העייפות למרות הכל, ותתני את כולך בטיפול, תהיי מוכנה לעזרה, תהיי מוכנה לשינוי גם אם יהיה קשה, את תהיי בסדר! יש לך הרבה כח אם עוד לא וויתרת, תנצלי אותו! ספרי איך היה בטיפול אם תרצי...
בהצלחה!

ואני ממש מצטערת שאני בקושי

מגיבה להודעות אחרות. אין לי מה להגיד. רק הרבה להזדהות. מה שאני לא יכולה ויודעת לומר לעצמי אני גם לא יכולה ויודעת לומר לאחרות.

נשמת

New member
את צודקת, מאי.

מאוד קשה לעמוד בתפריט, לעלות במשקל, לתקן את הנזק הגופני ככל שאפשר מבלי להתייחס לנפש ולטפל אף פה. מאוד מתיש. נכון מאוד. לכן מומלץ הטיפול הפסיכולוגי לצד הדיאטנית, התפריט, כך התהליך יותר קל ויסודי ומועיל ונוח. כל הכבוד שאת מתחילה אותו... אני צופה לך המשך מאוד נכון עבורך. החלמה מהירה
.

למעלה