עיזרו לי !

tsuk

New member
עיזרו לי !

יש לי בעיה: איך אני פורץ דרך נטבאס? יש לי את ה- ip שאני רוצה לפרוץ אליו. רק שאני לא יודע איך. מקווה שמישהו יוכל לעזור לי. אם אתם שולחים בדואר האלקטרוני אז תפרטו לי בבקשה צעד אחר צעד. תודה tsuk.
 

Darklord

New member
Well Well Well

.Netbus so called ``hacking`` isn`t a real hacking .Secondly it`s a crime like every other crime. And on the final note, would you be happy if some ``looser`` would enter your computer, without your permission and do everything he wants there? - I don`t think so!! So please stop this moron behavour and start doing something usefull instead of thinking how to damage others property all the day.
 

mule

New member
קא בום

אחרי שבוע משימוש בנטבאס או תוכנות פריצה אחרות זה הופך משעמם אבל מסתבר שכולם עוברים את זה.. קודם אתה צריך לבדוק אם הוא באמת נגוע, ומכיוון שיש לך את האי פי שלו: Start-> Run telnet 12345 אחרי שתכתוב את זה יורץ הטל נט אחרי שתתחבר לשם, אם תקבל הודעה כגון: NetBus 1.60 או NetBus 1.70 הצלחת, אבל אם יש אחרי זה את הסמל איקס, כגון NetBus 1.70 x אז אכלת אותה, אז צריך סיסמה אחרי שנכנסת עליו, וזה גם עבד, אתה עכשיו צריך את התוכנה נטבאס, קל להשיג מכל מיני אתרי חיפוש חפש, אל תגרום נזק בכלל, תתלהב ותצא תאמין או לא תוך שבוע לא תמצא מה לעשות אם זה
 
למעלה