עיזרו לי להגשים חלום !! -1-

עיזרו לי להגשים חלום !! -1-

לאחר מחשבה ארוכה ותכנון ארוך החלטית לעשות דבר נועז ולא שגרתי. החלטתי להמיר את הרכוש שיש לי בפחיות. המטרה - סיום חובות. לאחר שפוטרתי מעבודתי- עבדתי במס' עבודות שלא השתוו לעבודה הקודמת במשכורת , בתנאים , בוותק שצברתי ובאווירה החברתית - לא לא עבדתי בהייטק למי שמתעניין.. עבדתי בעבודה מאוד אפורה אך עבורי היא הייתה המון. כתוצאה מהפיטורין דברים השתנו וכיום בגיל 31 יותר קשה לי למצוא עבודה מסודרת. ההתחייבויות שלקחתי על עצמי גדלו וכיום אני מתקשה לכסות אותם.כיום אני עובד בשתי מישרות אולם מתקשה להחזיר את ההלוואה. שצוברת ריבית מדי יום... אני לא מתלונן..אני מחפש דרך מכובדת וחכמה לפתור את הבעיה. **************** החלטתי לעשות מעשה. לפרסם רשימת מוצרים כנגד פחיות וככה להמיר את מה שצברתי עד היום בפחיות שהן הדבר הכי סחיר נכון להיום במשק הישראלי. אין להן ריבית או הצמדה פחית מבחינתי, היא 0.25 א"ג כל פחית - בקבוק- מיכל הניתן למיחזור ומוטבעת עליו החותמת של פיקדון 25 א"ג או בקבוק אחר שניתן לקבל עליו פיקדון. הספקנים בינכם ירימו גבה אבל אני בטוח שעם שיתוף פעולה נכון אני אוכל לעשות את המבצע הזה. אני בדרך לרתום כמה גופים פרסומיים שייתרמו לי חסות ואני כרגע מנהל תכתובת ענפה בעניין כשהתגובות הן בין פליאה..לגיחוך ולהתרסה...ולפקפוק. עיזרו לי להגשים חלום. אני ארשום טבלה שכל הזמן תתמשך מול רכוש שאני מחזיק ואצבור - מנגד אני אציין את מס' הפחיות שאני מבקש בתמורה. הפריטים להמרה יופיעו בהדרגה ובגיוון ולעיתים יהיו גם חדשים לגמרי - מנותני חסות... למשל, בעל חנות חשמל הבטיח לי שאם אני אתחיל להמיר הוא יעניק לי 10 קומקומים חשמליים על המקוריות ובתמורה לפרסם את החנות שלו בע"פ ולא בפורום.... אני מקווה לקבל עוד נותני חסות שונים ומשונים... כדי להקל את העניין אני אתחיל ברשימת דיסקים מקוריים בלבד שאני מעוניין לתת: עניין ההחלפה הוא פשוט - 1. אני פוגש אתכם בת"א ומחליף פנים אל פנים. אני יכול גם להגיע לכל רחבי גוש דן. אז ישבתי והשקעתי מחשבה ארוכה מאוד.... ועשיתי חישוב מדוייק לגבי כמה פחיות אני אוכל לקבל תמורת הרכוש שיש ברשותי. כמובן שכל הרכוש הוא יד שנייה... אז הנה זה מתחיל **************** כל דיסק 25 פחיות ************* COLDPLAY- PARACHUTES COLDPLAY - A RUSH OF BLOOD TO THE HEAD BON JOVI - CROSSROAD BRUCE SPRINGSTEEN - GRATEST HITS GABRIELLE- DREAMS CAN COME TRUE - GREATEST HITS VOL 1 CRY OF THE CELTS הרגעם המרגשים של המוסיקה האירית FOREVER LOVE 8 אהבה לנצח 8 THE VERY BEST OF JOHN DENVER THE ROCKY STROY - פסקול של שירי הסרט רוקי THE ESSTIONAL LONARD COHEN- האוסף של לאונרד כהן - דיסק כפול LOVI'N YOU - אוסף שירי אהבה ARETHA FRANKLIN GREATEST HITS 1980-1994 פסקול של הסרט "עיר של מלאכים " - CITY OF ANGLES ( לא בעטיפה המקורית) - אבל דיסק מקורי. ABBA -LOVE STORIES DONALD FAIGEN - THE NIGHTFLY 9 וחצי שבועות של שכרון חושים - פסקול הסרט. דלתות מסתובבות - פסקול הסרט MOBY - EXTREME WAYS THE BEST OF THE CORRS FLEETWOOD MAC -RUMOURS ROXETTE THE BALLAD HITS K'S CHOICE -LIVE - מופע חי של K'S CHOICE דיסק כפול ******************************** זוהי רשימת הדיסקים מדי שבוע יופיע דבר אחר שאני רוצה להמיר... שימו לב שוב פחיות - כל מיכל שתייה שאני יכול לקבל עליו פיקדון. מים מינרלים, פריגת וכד'... אני מחכה לתגובות ....בתיבת המסרים או בתגובות בפורום בתוספת E MAIL שבת שלום לכולנו!!!

levyaf

New member
שמע רעיון

לא רע, אבל זה לא מצדיק את העובדה שיש לך את הפסקול של דלתות מסתובבות.

למעלה