עידכון. :)

The Dew

New member
עידכון. :)

עשיתי את העגיל בלשון (תמונות כנראה בשבוע הבא..) בלי שאמא תדע, עברו 10 ימים, הלשון עדיין טיפה כואבת וקצת נפוחה, אני חושבת. מתי זה יעבור כבר? אני מתה לשחק כבר עם העגיל.. :'( אתמול חזרתי הבייתה ואחותי (בת 10) ראתה את העגיל, אמרתי לה שזה מגנט ושלא תגיד לאמא כי היא סתם תתחרפן והיא בלעה את זה כמו גדולה. הבעיה שהיא לא שוכחת מזה!!! ארגג!! מטומטמת. נמ... הפרוייקט הבא שלי הולך להיות כנראה קרוס\אינדסטראיל (איך שלא רושמים את זה). מישהו\י יכול\ה לספר לי על הכאב, התהליך, ההחלמה וכל זה בנוגע לקרוס? ושוב בקשר לעגיל בלשון: מתי זה כבר יחלים לגמרי?!?! ארגג!
תודה :]

אינדס'

בעקרון מומלץ לשים 2 ברבלים נפרדים ואחכ לשים מוט. הפירסר מסמן 2 נק' מעביר בכל נקודה מחט [יעני 2 מחטים] ואז נשאר צינור פלסטיק קטן, הוא מעביר דרכו תעגיל ומוציא את הצינור. לי זה כאב אחושקשוקה. באמת. ההחלמה שואה.

xSnoopx

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo110.gif

קצר ולעניין:] נמ אישית לי החור התחתון היה ואלה סבב והעליון כאב :( עוד מעט כבר עבר שבועיים ומפריש וזה אבל לא כואב משהו .. טיפה כזה הבעיה שנתפס לי הרבה אבל שטויות כרפעליוו :] סתם קיצר פירס ממש יפה כואב וקצת מסובך בהחלמה והכל אבל שווה את זה לדעתי:] תהני ובהצלחה

למעלה