עידכון

iris23

New member
עידכון

כפי שרשמתי לפני מספר ימים, היום היה לי תור לניתוח קיסרי, היות והעוברית שלי במצב עכוז. אתמול, הגעתי לבדיקות לפני הניתוח, ובהפתעה גמורה הגברת החליטה להתהפך. אז כמובן שהניתוח בוטל, ואני מצפה ללידה רגילה. זה מאד משמח, אך עם זאת היה מאד מבלבל, היות ולא ציפיתי שהיא תתהפך, וכבר היינו סגורים שהיום בשעה זו תהיה לנו בת בידיים. בכל אופן, אני לא יודעת אם זה פסיכולוגי או לא, בינתיים התחלתי להרגיש כאבי בטן קלים(כמו מחזור), ואולי גם הפקק הרירי נפקע (איך אמור הפקק הרירי להראות?). אז אולי אני כבר לקראת הסוף? - לא ברור.

דפנה מי

New member
כל הכבוד על ההיפוך../images/Emo45.gif

מקווה שהיא לא תמשוך אותך יותר מדיי זמן ותיפגשו מהר. אולי כדי שלא תהיי מאוכזבת מזה שהיא לא יצאה היום - היא מחליטה בכל זאת להגיח לאויר העולם

כל יום קורים ניסים!

מסתבר שהגברת שלך רוצה להוכיח את העובדה שאפשר להתהפך עד לרגע האחרון. איזה יופי! עכשיו ממילא זה כבר קרוב. איך נראה הפקק הרירי אני לא יודעת, כי למרות שתי לידות טרם ראיתי אותו. אני משערת, שכדרכם של פקקים, הוא עגול וכתוב עליו "קוקה קולה", כך שלא ניתן לפספס...וברצינות, הוא אמור להיות רירי ולבן או ורדרד (כלומר, עם מעט דם). מקווה שהמנוסות יותר יענו לך. בהצלחה!

קרניר

New member
איזה בשורות נפלאות, כן וגם מבלבלות!

אז בכל מקרה שיהיה בהצלחה!

אפעופ

New member
איזה יופי..../images/Emo13.gif../images/Emo65.gif

חשבתי שהעדכון הוא שעברת את הניתוח כבר... אבל זה יותר טוב אפילו, כל הכבוד על ההיפוך.

Salsa S

New member
איזה כיף!!!!!!!!!!!!! ../images/Emo24.gif../images/Emo20.gif

איך אני שמחה בשבילך!!!! יופי, יופי, פשוט נפלא! כל הכבוד לה שהיא הבינה איך היא באמת צריכה לצאת, הגברת הקטנה שלך!
ופסיכולוגי או לא, כנראה שבכל זאת הלידה שלך ממש קרובה!! בהצלחה, יקירתי!!!
מתי אמור להיות התל"מ שלך בעקרון?

virlomi

New member
../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif איזה יופי ../images/Emo20.gif ../images/Emo20.gif

fanushi

New member
איזה יופי , זה הכי טוב שיכול להיות

שהלידה תהיה קלה טובה ומפתיעה כמו ההיפוך. נראה לי שהעוברית תהיה פשוט ילדה טובה
של אמא. בשורות כאלו בבוקר נותנות לי
וגם כח להמשיך

אילת25

New member
איזה יופי איריס../images/Emo24.gif

איזה חדשות טובות ומפתיעות
ספרי לנו איך עשית את זה

iris23

New member
אז זהו שכל הנסיונות שעשיתי לא עזרו

רק כשכבר הפסקתי לנסות, אז היא התהפכה. כנראה שיש דברים שלא כדאי לזרז והם קורים בעצמם...

איזה יופי!!!

אני ממש שמחה בשבילך ותסמכי על הקטנה שלך- כשהי תיהיה מוכנה היא תצא וההיפוך לדעתי היה רמז

אילת25

New member
שלום לך גברתי../images/Emo8.gif

מה שלום עוביצ'יק? איזה תנוחה הוא מעדיף?

לדעתי,

הוא כבר מזמן למטה ונראה לי שממש נחמד לו לבעוט לי בציצי בכל הזדמנות (במיוחד כשאני יושבת- וזה קורה הרבה
) אה, ומחר אנחנו הולכים ל-US טרימסטר שלישי!!! אני כל כך מתרגשת- כאילו us ראשון

למעלה