עזרתכם בדחיפות בבקשה - שכר מטפלת

sgalgala

New member
עזרתכם בדחיפות בבקשה - שכר מטפלת

הוצע לי לטפל בילדה בת חודשיים 5-7 שעות ביום, שלושה ימים בשבוע במהלך החורף (דצמבר-פברואר). הדבר כרוך בנסיעה בתחבורה ציבורית מתל אביב ליהוד (סה"כ כשעה מבית לבית). אני בת 33, משכילה, בעלת גישה טבעית לילדים ומנוסה בעבודה עימם (ואוהבת אותם מאד...
) . מהו השכר אותו עליי לבקש בתמורה (בתוספת נסיעות) ? האם נהוג לשלם פר שעת עבודה או שכר גלובלי? עליי להחזיר תשובה תוך מספר ימים - כך שאשמח לכל תגובה מצידכם!! תודה מראש וסופ"ש נעים...

elinorezer83

New member
בהצלחה

בהרבה מקרים זה תלוי בך ובאיזור העבודה..... בך- אם יש לך המלצות אז תוכלי לדרוש יותר באיזור- ישנם איזורים בהם מתגוררים יותר זוגות צעירים והצורך במטפלת "מוכר" יותר. אני מתל אביב ולכן אני אפרט יותר על האיזורים שאני מכירה..... אומנם אני גרה בדרום העיר אבל על משרה מלאה אני יכולה לקבל כאן 2500 שח'... (זה ממש מעט) אז "ברחתי" לרמת אביב ועל חצי משרה (כמו שהוצע לך, בערך) אני דרשתי 30 שח' לשעה + 200 שח' נסיעות (לי זה יצא 3600 שח') אילו היו לי יותר המלצות הייתי גם יכולה לדרוש יותר (אפילו 35 שח') ולשאלה השנייה שלך....בד"כ משלמים גלובלי. אלא אם כן יודעים שהשעות עתידות להשתנות. מקווה שעזרתי, ושהיה בהצלחה....

sgalgala

New member
תודה יקירתי, על התגובה המהירה

עזרת לי מאד. 2500 ש"ח על משרה מלאה??? וואו, זה באמת כלום! טוב עשית אם כך ש"ברחת" לרמת אביב
צעד נבון בהחלט... אני גרה בתל אביב, וכאן משלמים יותר, אך חברתי שזקוקה למטפלת גרה ביהוד - שם משלמים הרבה פחות מאשר בתל אביב - וכאן העניין... היא לא מכירה שם אף אחת(הם חדשים) ומאד מאד רוצה שאני אהיה זו שתשמור על בתה כי היא מכירה אותי היטב ויודעת מהו הנסיון שלי וגם הנסיעות ארוכות מאד בתחבורה הציבורית עד אליה, כך שאני לא רוצה לצאת בתחושת הפסד... חשבתי לבקש 30 ש"ח לשעה עבור 6 שעות (גם ככה אעבוד שם רק שלושה ימים בשבוע, וזה לא יוצא הרבה), ועל כל שעה מעבר ל-6 - 35 ש"ח + נסיעות (כמובן). נראה לך בסדר?

elinorezer83

New member
חושבים, חושבים חושבים...

לפי חישוב זריז שלי הגעתי למשהו כמו 2200 שח לחודש (לא כולל נסיעות), אני לא רוצה להכנס לשיכולים הכלכליים שלך.... אבל, אם סכום כזה נראה לך סביר ומספק אותך - לכי על זה, זו חברה שלך, ורק את יודעת כמה את מוכנה לתת לה מעצמך.

המחשבון לא מעודכן

מאז הכרותי עם המחשבון הזה,הוא מראה את אותם הנתונים, למרות שהשכר שונה מאז אני מטפלת בת"א בתינוק לזוג צעיר והשכר הגלובלי למשרה מלאה היא 5,800 8 שעות ביום 5 ימים בשבוע, על כל שעה נוספת תוספת של 35 ש"ח לא רק האיזור קובע ,אלא רמת החיים של המשפחה עבדתי לפני כן אצל רופא שיניים ועורכת דין בדרום והשכר לא נפל מצפון ת"א בהצלחה

בין 30‎-35‎שח לשעה

פלוס נסיעות,פר נסיעה לא לפי חדשי חפשי,כי לא תעבדי חודש מלא. ככל שמספר השעות קטן יותר כך התשלום לשעה גבוה יותר. .

למעלה