עזרה!

m o m o 22

New member
עזרה!

זה קשור לדירוג האשכולות במנילה, שאני צריכה להגיש עוד היום.. אז בבקשה עצות! טוב.. יש לי התלבטות והיא: לשים בדירוג האשכולות את תפקידי מבצעים ופיקוח, שזה כולל: עובדת מבצעים אוויר, מפעילת קש"ב טקטי, ופקחית טיסה. או שלשים תפקידי מודיעין, שזה כולל: חוקרת מודיעין ימי, משקי"ת בטחון מידע, חוקרת מודיעין אוויר, מפענחת תצלומי אוויר, רכזת התרעה, מפעילת מערכות מודיעין אלקטרוני מוטס, ומשקי"ת ניווט ותחקו. בתפקידי מבצעים ופיקוח רק פקחית טיסה נראה לי ממש טוב, וה-2 האחרים לא משהו.. ושמעתי שהסיכויים להתקבל לפקחית טיסה קלושים. ובקשר למודיעין- זה לשבת מול מחשב כל היום, ואני לא חושבת שאני יצליח בזה... כי אני שונאת משבים... אז בבקשה ממכם- עזרה! (ודחוף.. כי עוד מעט נגמר לי זמן הזמן...) תודה מראש לכל העונים!

blabla2a

New member
פקחית טיסה אימפריה !!! קורס סבמיםגם

סמ"בים יא נעל ../images/Emo6.gif

זה קיצור של סמל בכיר... ככה תוכל לזכור סוף סוף

ROYטל...

כשאני רואה נגדים חי"רניקים עם נשק ושלל סיכות לוחמה סביר שאלו הסמ"בים המפורסמים, נכון?

לא, ממש לא ../images/Emo3.gif

סמ"ב זה לוחם שיצא לקורס סמ"בים, לאחר קורס מ"כים לפחות. אין צורך בקבע. קורס סמ"בים מעניק לך סמ"ר. אתה לא נגד כשאתה סמ"ר, בסדיר כמובן
סמ"בים לא יוצאים רק מיחידות חי"ר. גם בתותחנים יש הקצאות לסמ"בים, גם באב"כ יש, בהנדסה בכלל, ובמקומות נוספים. כשאתה רואה נגד חי"רניק עם נשק ושלל סיכות לוחמה, סביר להניח שהוא נגד חי"רניק עם נשק ושלל סיכות לוחמה

GGG12345

New member
לא בטוח בכלל.

אתה יכול להמשיך לקבע גם ללא סמבים. האמת שלרוב סמבים לא ממשיכים.

למעלה