עזרה

shir23

New member
עזרה

אני צריכה הצעה מעניינת להיום. לאן אצא עם בן זוגי, מלבד מסיבות?

בחור 26

New member
אין מקום רומנטי יותר מהים

אפילו שקצת קר....(זאת כל החוכמה לא ?? להתחמם ביחד....) רק ללכת, ולהסתכל על הגלים, להסתכל אחד לשניה בעיניים ולא לדבר רק לאהוב !

blueyed

New member
:)

יש משהו בים...במים, בחול החם, באופק הרחוק והפתוח. משהו בגלים מזרים לאוויר תחושת רומנטיקה, רוגע... :) בקיצור, נ-כ-ו-ן

Shanny

New member
אולי..

בגלל העובדה שבד"כ.. בסילבסטר.. הרוב הולכים למסיבות ולכן.. בתי הקפה די רקים.. אולי תמלאו אותו באהבה שבכם? תשבו יחד לאור נרות
תהנו
shanny

רנדום

New member
עוד רעיונות.. - קצת ארוך יצא לי...

בעייה בימינו.. רומנטיקה, לעיתים, עולה כסף... לא ציינת אם יש מגבלות אז אולי יש כמה רעיונות קצת בילתי אפשריים... (מה גם שאני לא בקיא בגילך) א- בתור דבר ראשון, נלך על הכי קיצוני.. טוסו יחד לסוף שבוע או אפילו שבוע לאירופה.. אורים שאין כמו פריז... :) ב- קצת יור קרוב- מלון באילת או סוף שבוע רומנטי בצימר בצפון (ממש לא יקר כל הסיפור - בהתחשב במצב בתיירות בימינו). ג- אם יש אז ג´קוזי, אם אין, גם אמבטייה רגילה תספיק... רצוי.. אחת חמה, רותחת. לפתוח את החלונות שיהיה אוויר קר קצת בחוץ... לכבות את האורות.. כמה נרות ריחניים... מוזיקה... קצף... או אולי איזה שמן אמבט... איזה בקבוק יין אדום... (וואי ממש עושה לי חשק... חבל שאין לי עם מי לחלוק את כל הרעיונות המופלאים שלי)... ד- ווראיציה שונה... שוב- נרות ריחניים.. מוזיקה נעימה.. חדר חם... מכינים מראש בקבוק גדול של השמנים הארומטים האלה.. מתפשטים... ומעניקים לבן הזוג עיסוי (אירוטי או לא - לבחירתכם) אחר כך אפשר להתחלף בתפקידים... אפשר לסיים את זה בהתעלסות רכה וחלקלקה לאור נרות (או שלא)... אגב, לשים סדינים לא חשובים.. כי הכתמים מהשמן לא יורדים בקלות... ה- נחזור לדברים היקרים.. יש חברה בארץ שמציעה טיסות רומנטיות בשמי הארץ... לא יודע איך זה.. אף פעם לא ניסית.. אבל.. אם יצא לכם.. תודיעו לי.. ו- מדבר, ים (כן אני יודע שצינו את זה כבר.. אז מה.. גם לי מותר)... בחורף.. ההעדפה שלי היא, לקחת אוהל כזה.. לחוף נטוש.. מדורה, בקבוק יין (כן שוב) לשבת מחובקים.. ואז כשנהייה קר מידי.. להיכנס לאוהל.. ולהרגיש אותו רועד מהרוחות... (רצוי איזה סטיק-לייט בתור מקור אור... (ורצוי אוהל טוב.. ולהשאיר את הנעליים בחוץ :) ז- למי שאוהב, טיול על סוסים (לא יצא לי.. ולמעשה אף לא הבנתי מה רומטי בזה.. אבל זוג חברים שלי, שניהם חובבי סוסים.. אמרו לי שזה נהדר.. אישית לא מבין איך אפשר להיות רומנטי עם ריח של סוס באוויר...) ח- הקלישאה הרגילה -ארוחה רומנטית, נרות מוזיקה וכל שאר הדברים ... בביתך או במסעדה (הנרות המוזיקה והיין די חוזרים על עצמם לא) ט- טוב.. זה יהיה האחרון.. למרות שהייתי יכל להמשיך כך עוד הרבה... משהו שיצא לא מזמן, לא אפשרי לכולם.. אבל מיש שיכל.. לארגן מקום גדול, רחב , עם אקוסטיקה טובה (לי יש מפתחות לסטודיו לריקוד) לשים מוזיקה.. ופשוט להשתחרר ולרקוד (לא לא טרנסים והאוסים.. מוסיקת עולם כזאת, כל האניגמה ואלה) לזוז יחד.. לאט .. בעדינות.. להתרכז בתנועה של הבן זוג.. להרגיש..... (אגב.. ממש לא פשוט כמו שזה נשמע.. יכל לפעול רק עם ממש יש פתיחות בין השניים, לא קל לשחרר את הגוף ממש, למעשה זה גם יותר מיועד לאנשים שעוסקים בתנועה).. זהו.. יצאלי ארוך... מקווה שלא התעייפת... ומקווה שמישהו ינצל זאת לטובה, כי לי בטח אין עם מי בימינו.. (אגב.. למישהי מתחשק לחלוק איזו אמבטיה??) :::::::)))))))) רנדום

למעלה