עזרה-

עזרה-

יש לי חברה שאוהבת מאוד את אנוק, הייתי רוצה לקנות לה דיסק של זמרת איכותית, בסגנון של אנוק- חשבתי על פיונה אפל אולי. מתוך הידע שלכם- מה אתם ממליצים? ואל.

Ne§t£A Gi®L

New member
קצת בעייה.../images/Emo108.gif

פיונה אפל לא רעה... ולמרות שזו לא זמרת [בערך
] אלא להקה- אני ממש ממליצה על K's choice. אין בעייה להשיג את הדיסקים שלהם, הם מאד מומלצים [למרות שאין לי מושג איזה מהם הכי טוב
], וכמעט כל מי ששומע את אנוק שומע אותם. הם בלאדות בעיקר, ומדהימים לדעתי. יש גם את קרזיפ-שהם די אחלה [פופ-רוק כזה], אבל דיסקים שלהם יש רק בהולנד
ובלי קשר... Skunk Anansie גם מדהימים. מאד. מאד. הם להקה מעולה, והאלבום הכי טוב שיש לי שייך דפנטלי להם [Post orgasmic chills]-ממש שווה, למרות שהם לא בדיוק זמרת בסגנון אנוק-שמעתי אותם באותה תקופה, והם קשורים נורא אצלי. ואם חברה שלך אוהבת אנוק-יהיה נחמד אם תמליץ לה על הפורום, בבקשה

גם אני חובבת אנוק

פיונה היא חביבה? היו אנשים שהכרתי שאמרו שהיא מדהימה- לכן הצעתי אותה. היא מכירה את קייז. יש לה דיסק שלהם, נראה לי. היא מכירה את סקאנק מכמה שירים שאמרתי לה לשמוע ודי חיבבה אותם (ואכן ההתלבטות היא בין השני לשלישי שלהם, אם כבר) גם אצלי אנוק וסקאנק מאוד קשורים :) יש עוד הצעות? ואל.

Ne§t£A Gi®L

New member
הממ../images/Emo108.gif

אני יכולה להמליץ על אומנים אחרים, שלא קשורים לעניין...אבל סקאנקייסאנוקרזיפ הם המומלצים שלי באזור הזה
ובקשר לסקאנק-אם את צריכה אלבום אחד...תקשיבי לי: Post Orgasmic Chills. בלי שום התלבטות. דיסק שגם אחרי שנה וחצי של האזנה קבועה, עדיין עושה לי חשק לשמוע אותו שוב. ושוב. ושוב פיונה היא לא הפייבוריטית שלי...אבל איש איש וטעמו הוא:)

למעלה