עזרה ???

THE WALL 1981

New member
עזרה ???

שלום לכם,אני די חדש ולא מקצועי בתחום הצילום. רכשתי לפני כשנה את המצלמה הדיגיטלית HP 750 PHOTOSMART ברצוני להרחיב את הזכרון שלה באמצעות כרטיס SD,לפי החוברת המסופקת עם המצלמה רשום שהמצלמה נבדקה ונמצאה מתאימה לכרטיס בגודל 128MB ,הם מציינים שכרטיס בעל נפח זכרון גדול יותר אמור לעבוד,אך זה סיכון שלכם האם כדאי לקנות 256MB ? איזה חברות נחשבות לטובות בתחום,מבחינת זמני גישה וכתיבה לזכרון ? אודה לכם מאוד על תשובתכם
 

masterboy

New member
עוד דוגמה למה לא לקנות HP!

לא צריכה בכלל להיות בעיה עם כרטיסים יותר גדולים מ128 מגה בייט. בחיים שלי לא שמעתי על מצלמה או על כל מכשיר אחר שלא עובד שמכניסים לו יותר מדי זיכרון! מה שהם כנראה רוצים לעשות זה שאם המצלמה תתקלקל לך הם יוכלו להגיד שזה בגלל ששמת יותר מדי זיכרון במצלמה(והם מסוגלים לזה לפי סיפורים של אנשים שהיו צריכים לתקן את המצלמה של HP). מה שתעשה זה תבדוק טוב טוב באחריות מה הם אומרים לגבי הרחבה של הזיכרון והם אם לא מזכירים את הסעיף הזה שם לך למקום שאפשר לבדוק את הכרטיס לפני קניה או שתמצא מישהו שיש לו כרטיס SD יותר גדול מ128 ותנסה אותו במצלמה שלך. יא! עם כאלו חברות מעצבנות מי צריך את מיקרוסופט?
 
זה שלא שמעת לא אומר שלא קיים

יש בכמה דגמי מצלמות שמצויין בספר המצלמה עצמו עם איזה כרטיס לא יעבדווזה כולל מצלמות חדישות ומשוכללות. אחרות-פשוט 'עשו בעיות'-עם כרטיסים 'שונים'. אם לא מצויין אצלך בספר המצלמה שלך-נשאר לך רק לשמוח.(לא שזה כזה נורא-מי שרוכש מצלמה ב1000 ש"ח או פחות בטח לא ישקיע בכרטיס שעולה אותו הדבר-הגיוני-לא?)
 
למעלה