עזרה

avishaybi

New member
עזרה

אני בחור ביישן ופוגש כל הזמן בחורות במקום העבודה ובמכללה ומחייך לכולם ומדבר עם כולם, אני בקשר טלפוני עם כמה בחורות. הבחורות שאני בקשר טלפוני איתן בחורות נהדרות ויפות וכיף איתן, אבל עם מי מהן להתחיל ? מה זה אהבה ? איפה הקטע של פרפרים בבטן. גם עם החברות הקודמות שלי זה היה משהו שבה מהן והייתי איתן ונמשכתי אליהן אבל לא יודע אם הייתי מתחיל עם מישהי מהן ?? איך יודעים אים זה משיכה גופנית או ריגשית ???

לך

לפי הלב והרגשות שלך. הלב הוא המורה הדרך הכי טוב מכולם. אין כללים באהבה. בהצלחה!!! וחג חנוכה שמח!!

תודה מתוקה

jessy19

New member
בכיף...

גנבת לי את התשובה מהפה...
אז חיזקתי את דעתך...

../images/Emo99.gif הלב עם כולן זה שמח!

את הלב אני מרגישה שאפשר להכיר רק אחרי כמה זמן, לא מייד, אם אתה מתאהב בכולן אתה בחור עם רגשות ותשוקות וזה סבבה. השאלה , אם כך היא למה לא הלתחיל ולראות לאן אתה מתגלגל? אם לא איכפת לך וממש אתה לא יכול לבחור לך על זו שהכי פחות קשה לך לדבר איתה , משהו שיחסית אליך מרגיש נוח

avishaybi

New member
אני לא יודע מה הן מרגישות

אני עובד או לומד איתן וחושש שהן נחמדות אליי כי הן עובדות\לומדות איתי לא כי הן מרגישות אליי משהו.

תראה

לא כולן נחמדות בגלל הלימודים. נחמדות היא דבר שקשור באופי ולא במסגרת!! דבר שני, ההצעה שלי היא פשוט להתיידד עם הבחורה שמוצאת חן בעיניך ולברר בעקיפין אם יש לה מישהו. אם לא תנסה להזמין אותה לצאת. בכל מקרה הרבה הצלחה!!!

once a buba

New member
העלמה צודקת..

אבל אני חושב שאת הבעיה הזו, יש לכולנו באיזשהו מקום בנוגע לאהבה, לא אומר לך איך היא נראית.. מסיבה אחת- אני מאמין שברגע שאתה מסוגל לתאר אהבה..אתה כבר מדבר על משהו אחר אתה פשוט תזהה אותה כשהיא תהיה שם .. בנוגע לבילויים וללהזמין מישהי.. אם אתה לא מצליח להחליט.. אולי אתה לא חייב אולי אתה לא באמת רוצה.. חשוב על זה..

avishaybi

New member
אני מבקש עצה

איך יודעים אם זה סתם משיכה מינית או אהבה\רגש עמוק ??

בערבון מוגבל

תשאל את עצמך מה זאת אהבה, לדעתי תגלה שהיא כוללת הרבה יותר מאשר רק משיכה מינית, וכל ה"הרבה יותר" הזה, זה בדיוק מה שמבדיל בינה לבין סתם משיכה מינית.

joshh

New member
אני חושב קצת אחרת ...

הבעיה היא שאתה קצת מבולבל. דבר ראשון אהבה זה משהו שבא אם הזמן . אם אתה מדבר עם מישהי ואתה נידלק עלייה זה בגלל משיכה חיצונית כי אינך מכיר אותה מספיק . לי למשל לוקח להתאהב כמה חודשים . אני יכול לחבב מישהי מההתחלה ולרצות לבנות איתה קשר . אבל לאהוב בא אם הזמן. אם אתה לא יכול לבחור אז הבעיה היא שאתה נימשך לכולן חיצונית בלבד . תפריד את כל היפות ותוציא את הכי מתאימה לך בחינה רגשית ואינטלקטואלית חיצונית ורוחנית. ותלך על זה . ואם לא ילך תמשיך אלה, אבל תזכור שאתה צריך לרצות להכנס לקשר מבחינה מנטלית. אחרת אתה סתם תהרוס קשרים טובים .

למעלה