עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מצב
הנושא נעול.

pokik01

New member
עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!

עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא נסעתי בתחבורה ציבורית כבר 8 שנים. ועכשיו אני צריך. אני רוצה להגיע מהבורסה ברמת גן להרצליה פיתוח. הרכב שלי במוסך שם. אני מעדיף לא לנסוע באוטובוסים .האם ישנו איזו צדיק שיכול לומר לי מאיפה אני לוקח מונית שירות (ואיזה מספר)כדי להגיע מהבורסה בר"ג להרצליה ? תודה מראש ..

גש לצומת ארלוזורוב-נמיר

עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
לא נסעתי בתחבורה ציבורית כבר 8 שנים. ועכשיו אני צריך. אני רוצה להגיע מהבורסה ברמת גן להרצליה פיתוח. הרכב שלי במוסך שם. אני מעדיף לא לנסוע באוטובוסים .האם ישנו איזו צדיק שיכול לומר לי מאיפה אני לוקח מונית שירות (ואיזה מספר)כדי להגיע מהבורסה בר"ג להרצליה ? תודה מראש ..
גש לצומת ארלוזורוב-נמיר
משם תוכל לתפוס מוניות שירות לנתניה.יש שירות מיניבוסים מאד יעיל ותכוף. תבקש לרדת בנקודה הכי קרובה ליעד שלך. יש אגב קו אוטובוס, מס. 90 כמדומני שלוקח אותך מת"א לתוך הרצליה פיתוח.

ראיתי שאתה צריך לאיזור התעשיה

גש לצומת ארלוזורוב-נמיר
משם תוכל לתפוס מוניות שירות לנתניה.יש שירות מיניבוסים מאד יעיל ותכוף. תבקש לרדת בנקודה הכי קרובה ליעד שלך. יש אגב קו אוטובוס, מס. 90 כמדומני שלוקח אותך מת"א לתוך הרצליה פיתוח.
ראיתי שאתה צריך לאיזור התעשיה
אז באמת קח את השירות ורד בצומת הסירה או צומת אכדיה (תלוי איפה המוסך)

orib44

New member
קו 90

עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קו 90
אמנם אתה מעדיף לא לנסוע בתחבורה ציבורית, אבל יש לך את קו 90 שהוא קו נוח ומהיר (אם אין פקקים כמובן), שיש לו תחנה בדרך נמיר פינת ז'בוטינסקי והוא מגיע לאיזור תעשיה הרצליה. התדירות שלו לרוב היא כל חצי שעה, לכן מומלץ שתברר עם מודיעין "דן" דרך הטלפון או דרך אתר האינרנט (שהוא אגב ברור) את שעות היציאה שלו.

alantan

New member
קווי שירות יוק! רק רכבת???

עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
קודם כל, למה קו שירות? הקווים 501 ו-601 של אגד גם נותנים שירות מצויין ממסוף 2000 (דרך נמיר פינת ארלוזורוב) למחלף הסירה. לעניין הרכבת, מהבורסה יש גישה מאוד נוחה דרך גשר להולכי רגל לתחנת רכבת מרכז (ע"ש סבידור). משם יש רכבת לתחנת הרצליה כל 20 ד' בקירוב (ללו"ז מדוייק ראה קישור לאתר רכבת ישראל). היא עושה את הדרך ב-9 עד 10 ד'. מתחנת הרצליה היה היה פעם קו 11 של אגד שהיה מתואם עם הרכבת והיה נוסע באיזור התעשיה. לפני כמה זמן בוטל הסדר זה (למרות שעדיין ניתן למצוא פוסטרים המודיעים על השירות) ואין כיום קו סדיר המקשר בין התחנה לאזה"ת. ניתן עדיין לנסוע ברכבת, אבל מתחנת הרצליה מדובר בהליכה של כ-10 ד' עד למחלף הסירה (היכן שקווי האוטובוס והשירות מוריד אותך).

alantan

New member
אופס... קישור לרכבת

קודם כל, למה קו שירות? הקווים 501 ו-601 של אגד גם נותנים שירות מצויין ממסוף 2000 (דרך נמיר פינת ארלוזורוב) למחלף הסירה. לעניין הרכבת, מהבורסה יש גישה מאוד נוחה דרך גשר להולכי רגל לתחנת רכבת מרכז (ע"ש סבידור). משם יש רכבת לתחנת הרצליה כל 20 ד' בקירוב (ללו"ז מדוייק ראה קישור לאתר רכבת ישראל). היא עושה את הדרך ב-9 עד 10 ד'. מתחנת הרצליה היה היה פעם קו 11 של אגד שהיה מתואם עם הרכבת והיה נוסע באיזור התעשיה. לפני כמה זמן בוטל הסדר זה (למרות שעדיין ניתן למצוא פוסטרים המודיעים על השירות) ואין כיום קו סדיר המקשר בין התחנה לאזה"ת. ניתן עדיין לנסוע ברכבת, אבל מתחנת הרצליה מדובר בהליכה של כ-10 ד' עד למחלף הסירה (היכן שקווי האוטובוס והשירות מוריד אותך).
אופס... קישור לרכבת

alantan

New member
רק קווים 5 ו-5א נשארו

בוטל? אני זוכר תחנת אוטובוס ליד
תחנת הרכבת של הרצליה... נראה לי שמדובר בקו 5 של אגד, אבל אני לא ממש בטוח..
רק קווים 5 ו-5א נשארו
לפי מודיעין "אגד" בהרצליה, קו 11 (שהמוצא שלו היה פעם ברכבת, ובתיאום) נוסע רק שלוש פעמים בערב, ויוצא מהרצליה העיר לאזה"ת, אך אינו עובר יותר דרך תחנת הרכבת.

pokik01

New member
תודה לכולם.עזרתם לי.

עזרה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
תודה לכולם.עזרתם לי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה