עזרה...

ענבר*

New member
עזרה...

אולי מישהו מכם, בעודו מנסה להכנס לצ`אט, נתקל אי פעם בהודעה המעצבנת כה: ``לאור תקלה טכנית נותקת זמנית מהשרת. נסה/י במועד מאוחר יותר``. אם כן אשמח לדעת איך נפתרה הבעיה כי לי אין מושג מה לעשות! מחכה בסבלנות לתמיכה (טכנית...). ענבר*

מאיר*

New member
מהי האהבה?

לצערי ענבר אין לי תשובה לשאלה מהי אהבה משום שלדעתי כל אחד אוהב בדרכו שלו כשם שכל אחד כואב ומתאבל על אהבתו שנסתיימה. לעניות דעתי גם לא תמצאי מורה לאהבה שיכול ויודע ללמד. אבל... משתמע מדברייך שאת מתמסרת ומשקיעה את כולך באהבתך ורואה באהבה דבר משמעותי וחשוב שיש לגדלו ולטפחו וכשמסתיימת האהבה הכאב חד ומנסר או כמו שאני אומר: ``יורד לי דם מהלב...``. אם יורשה לי לנתח אז אומר שאת חיה וחווה את רגשותייך משמע את מציאותית ועירנית ולא רואה באהבה משהו מכני שדרכו ניתן לרצות מאויים ולהשיג מעין סטטוס חברתי. לדעתי ההפסד כולו של בן זוגך כיון שאת זן ניכחד ומלא חום וכנות. עם רגשות ולב כמו שלך כל העולם לפנייך והראשון שיזהה את תכונותייך אלו יחטוף אותך לחיקו כדי לגדל את גוזליכם... בהצלחה והיי חזקה. (אשמח לקבל תגובתך לדבריי).

יפעת*

New member
כאב האהבה

יש משהו מתוק בכאב הזה, יש משהו ממכר בלאהוב ואנחנו לא ממש יכולים לוותר על זה. אחרי הפעם הראשונה אנחנו רוצים עוד למרות שאנחנו יודעים עמוק בפנים שהסוף יכול להיות עצוב. אבל אהבה זה לא רק כאב. אני חושבת שהשאלה ``מה זאת אהבה``? היא אחת השאלות הנשאלות ביותר בהסטוריה האנושית ( לפחות כמה פעמים כל פעם כששומעים את השיר של מתי כספי עם ריקי גל) הלוואי שהיתה לי תשובה אבל זאת לא תשובה אחת זה תאור ארוך -ערמה של רגשות שמשתנים ממערכת אהבה אחת לאחרת והמשותף לכולן לדעתי הוא פשוט לרצות להיות קרוב- הכי קרוב שאפשר ואפילו יותר ממה שאפשר. אני מקווה שתמצא אהבה חדשה ותצליח לשכוח כמה זה יכול לכאוב תמיד זה יכול להיות שזאת זאת האחת. בשביל זה אנחנו ממשיכים להתאהב לא? יפעת

למעלה