עזרה...

• פותח הנושא mipi
  • פורסם בתאריך

mipi

New member
עזרה...

מישהו יודע על מפעלים או מקומות מעניינים שניתן לארגן בהם סיור לקבוצה של 20 אנשים (עדיפות בחינם כי זה חיילים)? משהו מעניין כמו במפעל של אוסם או קוקה קולה או משהו כזה? אם למישהו (במקרה) יש טלפונים או מישהו שיוכל לעזור לי זה יהיה בכלל נחמד...

giulietta

New member
חברת החשמל

עושה סיורים וכן מפעל השוקולד "עלית". גם בגני התעשיה של גוש תפן (בצפון) עושים סיורים מענינים. רצוי שתגדירי תחום התענינות ותפני למחלקת יחסי ציבור של המפעלים הגדולים בארץ. בהצלחה ג´ול

mor-co

New member
לגבי "עלית",

בסיעתא דשמייא! לפי מה שאני יודעת, זה לא בחינם.... אבל אולי לחיילים זה כן. לא יודעת... בהצלחה!

הייתי פעם בסיור במפעל של במבה

זה משעשע, אבל די מיותר. בהתחלה ראינו את כל הפרסומות של במבה על מסך גדול עם רזולוציה קטנה... אח"כ עקבנו אחרי פס-היצור. נחמד לכמה דקות. לא יותר. הידעתם??!!! את הבמבה מכינים מתירס, ולא מבוטנים, כפי שנהוג לחשוב.. אבל, כן - אח"כ עוטפים אותם בקרם בוטנים או משהו כזה. במפעל של עלית בטוח יותר כייף. בכל מקרה.. כשאני הייתי בצבא לקחו אותנו למקומות הרבה יותר שווים!!! יום כייף בספורטק, יום קולנוע, טיולים בצפון וגם אחד בדרום. כל מיני. תחשבו על זה

mor-co

New member
עוד משהו לגבי "עלית"

בסיעתא דשמייא שם באמת הרבה יותר כיף ממה ששוקולדה תיארה.... החלק הכי טוב זה שאפשר לאכול, היישר מפס היצור, שוקולד חם חם! וגם מציידים את המבקרים בהרבה דברים טעימים! יש גם סרט תלת-מימדי נחמד.... המפעל נמצא בנצרת עילית. השיחת חינם שלהם היא 1800-777777 לא יודעת אם זה של המבקרים, אבל תבררי שם. שווה בדיקה! בהצלחה, מוריה. נ.ב. - מומלץ לבדוק לבוא בימים שמכינים את השוקולד שאת אוהבת... זה הולך לפי ימים... (למשל, יום ראשון - מכינים טעמי, יום שני טייגר... סתם דוגמאות..). הטייגר שווה במיוחד שהוא חם!

איכסה

New member
יש גם את תנובה

זה ברחובות אם אני לא טועב וזה מאוד שווה. יש שם סימולטור ענקי עם משה פרסטר, ופרסומות ובסוף אוכלים מוצר כלשהו. ממש שווה.

eitan007

New member
מי, לכל השדים והרוחות, חושב שבמבה

מכינים מבוטנים ? מה עוד תספרי למו , שקטשופ מכינים מעגבניות ?

mipi

New member
ווי, תודה רבה לכולם

נתתם לי הרבה רעיונות שלא עלו לי בראש אני בהחלט אנסה לפנות למקומות האלה ולראות מה הם יכולים להציע שחיילים יישמחו לבוא לשם (טעימות שוקולד נראה לי מגניב!!)

למעלה