עזרה

LizStar

New member
עזרה../images/Emo70.gif

היי כבר כתבתי שיש לי חתולה מגזע שקוטיש סטרייט בת 4 חודשים.. הלילה..היא לא נתנה לי לישון..כל הזמן יללה.וגם היו יללות של כעס כל הזמן השתוללה ואז יללה..ואז היא פקצה לי על המיטה..כשהיא באה לברוח תפסתי אותה התחלתי ללטף והיא נרדמה בגרגורים..ואחרי כמה דק שוב התעוררתי מהיללות שלה....היא ישנה רק 4 שעות בערך ועדיין היא עכשיו קופצת בכל הבית. גם שמתי לב שהיא שכבה על הרצפה..אבל קראתי פה שהשכיבה אמורה להיות מיוחדת אם החתולה מיוחמת..וזה לא היה מיוחד.. היא כל יום על הרצפה למרות שיש לה מיטה והכל והיא גם אוהבת את הספות..פשוט היא היתה יותר מהרגיל.. לפי התיאור שלי נראה לכם שהיא מיוחמת?אנחנו החלטנו לעקר אותה אפילו שהיא גזעית.. אם כן,האם זה מומלץ לעקר בגיל 4 חודשים?או שצריך לחכות קצת?תודה..אני ממש מודאגת..

LizStar

New member
+איך אפשר לבדוק אם היא מיוחמת

או שרק וטרינר יכול? תמונה של קימי.

christina100

New member
יפהפיה

ייחום קשה לפספס. החתולה אמורה ליילל יללות מיוחדות מאוד חזק. זה לא יללות רגילות. בנוסף היא אמורה לעשות כל מיני דברים עם הטוסיק שלה: להרים אותו לגרור אותו על הרצפה וכו'. לא נשמע שהחתולה שלך מיוחמת. בכל אופן הדעות חלוקות לגבי הגיל המומלץ לעיקור כשהדעה הרווחת היא לעקר בגיל חצי שנה.

B0NB0N

New member
קחי אותה לוט' שיבדוק אם היא מיוחמת

ואם כן, ממליצה לעקר מייד, אבל רק הוט' יחליט אם לחכות או לא. אני עיקרתי כמה חתולות בנות 4 חודשים וגם אחת בת 3.5 חודשים שהתייחמה לי פתאם.... הלכתי לוט' מעולים שיודעים את העבודה וכל הגורות המעוקרות (כמו גם שאר החתולים) חזרו במצב מעולה. איפה את מתגוררת? אולי אוכל להמליץ לך על הוט' שלי? יש לה (הם בעל ואישה) שיטה של עיקור עם פתח קטן שצריך רק תפר אחד ולכן גם הניתוח וגם ההחלמה הם קלים ומהירים.

LizStar

New member
הוו תודה :)

גם לי זה לא נראה שהיא מיוחמת כרגע..עכשיו הכל בסדר..אולי היא סתם רצתה לשחק..היא ממש אוהבת שאני מתחבאת מאחורי איזה קיר ומציצה לשנייה והיא באה קופצת עלי .. היה לנו חתול שסירסו אותו אצלנו בבית,הוטרינרית..והיה לו הרבה יותר קל להחלים בלי כל הטראומה של הנסעיה,רציתי לדעת אם לחתולות אפשר גם לעשות עיקור בבית,אני מבינה שאצל נקבות צריך לעשות תפרים וזה הרבה יותר מסובך,אבל עדיין אפשר לעשות את זה בסיבה שלה ולא בקליניקה? אשמח אם תמליצו לי על וטרינרים,יש לנו וטרינטר נחמד אבל אין לו קליניקה והוא לא עושה ניתוחים..

B0NB0N

New member
יש מרפאה ניידת ששם מעקרים

פגשתי אותם כמה פעמים והם עובדים בת"א והסביבה. אם זה רלבנטי, פני אליי במסרים ואשלח לך מספר טלפון. התל-אביבים שהזמינו אותם מרוצים מהם ויש להם מחירים מוזלים לחתולי רחוב, אחרי הניתוח, החתול יעבור לביתכם. החסרון הוא ההתאוששות של אחרי הניתוח, שלדעתי, עדיף שתתבצע במרפאה למקרה של התדרדרות המצב (כל ניתוח כרוך בסיכון) או שנפתח התפר וגם.... מאד קשה לראות את החתולים מתאוששים מהרדמה, זה כמה שעות ולאנשים יש נטייה לפתוח להם את המנשא ואז החתולים מסתובבים בבית מסטולים ומסוכנים לעצמם.

מה?!!?

אני מרגישה כל כך מרומה! לי לקחו על העיקור הרבה יותר, ועשו לה באמצע חתך של 4 קליפסונים

B0NB0N

New member
לוריאנה, זה מחיר לחתולי רחוב

מחיר של עיקור בלי הנחה היום הוא: בין 450 ל-500 ש"ח. הוטרינרית שלי (אני מטופלת אצל בעל ואישה) היא כירורגית מומחית ולכן חתולותיי הרוויחו ולכן אני לא משתדלת לנסוע לחדרה או למקום אחר כדי לעקר.

LizStar

New member
נדמה לי כי התבלבלת,

החתולה שלי היא חתולה ביתית שנולדה בבית ולעולם לא יצאה לרחוב,חשבתי שהיא מיוחמת,אבל מסתבר שלא.. אשמח לקבל מסרים והמלצות לוטרינרים טובים שיעקרו אותה בבוא הזמן.. רצוי באיזור פ"ת-עמישב

למעלה