עזרה!!!!

lala11

New member
עזרה!!!!../images/Emo124.gif

אוקיי אז ככה... אני בת 15 מאזור המרכז ויש לי בעיונת יש לי חברה טובה מאוד שאנחנו קרובות מאוד... אף פעם לא נמשכתי לנשים ופתאום לפני חודשיים התחלתי להמשך לחברתי, ויש רגעים שזה ממש מחרמן!! ואני לא יודעת מה לעשות! חברתי סטרייטית , אני מפחדת לספר לה... מה לעשות ? האם אני לסבית דו מינית או משהו אחר עזרה!! האם כדאי לי לנסות ולספר לה או לשמור לעצמי ? האם זה יעבור לי מתישהו ? האם כדאי לי לנסות משהו עם בנות ? כדי לוודות? עזרה..אשמח להרבה!! תגובות

TheXK

New member
אז ככה

אני מכיר ת´בעיה הזאת (אני לא הומו.. אבל יש לי שלוש חברים מאוד טובים שהם הומואים וגם כמה ידידות לסביות) אז ככה.. אם היא חברה טובה אל תפחדי לספר לה.. והיא תבין את זה.. ולא תתרחק ממך בגלל שאת מתחילה להימשך אליה.. אבל אם היא לא חברה כל כך טובה אז לא כדאי לספר.. כי היא תתחיל להתרחק ממך.. כמו מספר חברים שלי שהתרחקו מהחברים ההומואים שלי... אני אישית שונא אנשים שלא מוכנים להתקרב לגאים.. זה ממש מעצבן אותי.. אני חושב שאת יכולה לספר לה חופשי (יש לי דז´אוו)

avitano

New member
מנסה לעזור..

תראי.... חברה טובה תבין אותך בכל מצב אבל את צריכה להיות מודעת לבעייה הבאה..: חברה שלך יכולה לקבל הלם ממה שתגידי לה והיא יכולה להשתנות וכאן היא צריכה את העזרה שלך בעצם.. תגידי לה שזאת רק העדפה מינית וזה לא משהו כמו שכולם כבר מתארים... את לא מסוכנת ותגידי לה שבעצם את אותה מישהי... ואת לא השתנת.. אז רק הבנת מי את באמת.. וזהו...! אני יודע שאת מפחדת לספר לה אבל את גם לא חייבת.. זה יכול להיות משהו סודי אצלך.. ולכי תדעי, אולי חברה שלך בכלל דו מינית ויהיה לכם משהו ביחד..

למעלה