עזרה קטנה?

אפיטל

New member
עזרה קטנה?

קרה לכם פעם שרציתן להכין\לקנות משהו לחייל, משהו ממש קטן וחסר משמעות? סתם כדי לעשות לו טוב על הלב? בא לי להכין לו משהו שיעלה לו חיוך על הפנים.. רעיונות? :) שבוע עם כמה שפחות געגועים לכולן

j u l i a 1 3

New member
חח ברור! :)

או כמו שכבר אמרו לפניי- עוגיות- זה תמיד עובד
או לקנות לו משהו קטן שקשור לדברים שהוא אוהב.. (נגיד לפניי איזה שבוע ראיתי בקניון מן דגלון כזה לאוטו ששמים על המזגן והוא עושה ריח טוב וזה היה עם הסמל של הקבוצה שחבר שלי אוהד אז קניתי לו..) אני בטוחה שקורה לך שאת הולכת בחנויות ורואה פתאום דברים שמזכירים לך אותו ואת חושבת לעצמך "וואי אני חייבת לקנות לו את זה הוא ימות על זה!" או נגיד לקחת תמונה שלכם ולמסגר, או להכין פאזל מתמונה שלכם ואפילו לכתוב על זה איזו ברכה או הקדשה.. או לקנות לו איזה ממתק שאת יודעת שהוא מת עליו (מזרק שוקולד של מקס ברנר תמיד עובד בשביל חבר שלי.. חח) לפניי כמה ימים לא זוכרת מי אבל מישהי כתבה פה רעיון ממש נחמד שאני בטוח אאמץ מתישהו חח להכין קופסא קטנה ולכתוב עליה "בפנים נמצא הדבר שהכי יקר לי בעולם" ובפנים לשים מראה קטנה.. כשהוא יפתח הוא יראה את עצמו..

dandi99

New member
ואם לא אז תמיד אפשר לזרום על...

עוגה! החייל שלי בזמנו ביקש עוגת גבינה. אני הכנתי הכל ל-ב-ד (אמא הסתכלה מהצד לוודא שאני לא שורפת את הבית) כולל קצפת. אפילו המשפחה שלו התלהבה^^.

Please Dont Cry

New member
כמו שכולם אמרו P:

אני תמידדדד מכינה אוכל D: כי אני לא טיפוס קיצ'י, וגם חבר שלי לא... אז אני לא אוהבת להביא לו כל מיני דברים קטנים שאמורים להיות חמודים כמו תמונות ממוסגרות, או קופסה עם איזה משהו בפנים, או דברים עם לבבות, פשוט כי שנינו ממש לא הטיפוסים של הדברים האלה P: אבל אם בא לך אז זה גם זורם! ואם את כמוני אז אין כמו אוכל!!! עוגיות, עוגות, כדורי שוקולד
ותמיד אני מוסיפה איזה משפט או משהו [לא חופר מדי, כי הפואנטה היא האוכל
] וזהו זה יוצא תמיד חמוד [: בתכלס סביר להניח שכל דבר שתכיני בלי להשקיע כסף ייצא שווה חחח כי זה חמוד שמתאמצים ולא קונים! אני תמיד מרגישה גאה בעצמי אח"כ חח

אני עשיתי לו עוגיות והוא(ומשפחתו)היו מבסוטים

פאדג' שוקולד,שדרגתי אותם ,שמתי שוקולד צ'יפס (שאמורים לשים) אבל הוספתי חצאי קוביות שוקולד,שברי אגוזים,ועדשים משוקולד. זה נתן משהו מיוחד יותר.

כן,המתכון:

מחממים תנור על 180 מעלות. שמים 125 גרם חמאה עם כוס סוכרלבן(רצוי חצי כוס סוכר לבן וחצי חום אבל זה לא יותר מדי משנה אם מקפידים על שאר המצרכים כמו שצריך) ומערבבים עד שזה יוצא אחיד. מוסיפים לזה חבילת שוקולד חלב מומס,מערבבים. מוסיפים ביצה אחת,כפית תמצית וניל,רבע כפית מלח(חשוב לא לוותר על זה בנות זה מדגיש את השוקולד),כף סודה לשתיה,רבע כוס קקאו(לא שוקולית,יצא לכם מתוק מדי וזה ממילא מתוק),2 כוסות קמח,(שהבצק יהיה דביק קצת אבל שלא ידבק לכם יותר מדי לידיים,שיהיה כזה אחיד ולא יותר מדי דביק) עכשיו כשהבצק אחיד מקפלים לתוכו כוס שוקולד צ'יפס,חצי כוס אגוזים(שיהיו שברי אגוזים,אל תפוררו אותם,רק תשברו אותם,כל חצי אגוז לאיזה 4 חלקים זה בסדר) לקחת חבילת שוקולד עדשים של עלית,לשבור כל קוביה לשניים ולקפל לבפנים גם. וזהו לא לדחוס את הבצק זה חשוב. להוציא ממנו חתיכות ולהניח אותם כמו שהם,לא בצורה אחידה,כבר נמס כזה בתנור ומתקשה. תעזרו בכף,קחו עם כף תניחו על המגש בהפרשים של 4 סמ' אחד מהשני. תעשו כמה קטנות זה אש.. ולהשאיר בתנור 5 דק'. באמת חשוב שזה לא יהיה קשה,כי כשזה יוצא מהתנור זה מתקשה. לי הנגלה הראשונה נשרפה אז קניתי מצרכים שוב והכנתי לחבר מחדש. תקפידו שתוציאו את זה כשזה מוכן בפנים אבל לא קשה,תחכו עד שיתקרר לגמרי ותזהרו לא לטעום זה שחיתות. זהו,מתכון קל לזכור

למעלה