עזרה עם תוכנת excel

עזרה עם תוכנת excel

בפורום של חומרה ותוכנה הפנו אותי לכאן מקווה שתוכלו לעזור לי. יש לי את הגרסה החדשה של excel והיא בכלל לא נוחה לעבודה. איך אני מחזירה את הגרסה הישנה? אם אני אמחק את הגרסה הקיימת, אז אוטומטית הגרסה הישנה תחזור? או שצריך להוריד מחדש? אשמח לקבל תשובה. תודה מראש וחג שמח
נ.ב: שפת הממשק של התוכנה היא עברית. (אמרו לי שכדאי לציין את זה) וגם אמרו לי שכדאי שאני אגיד איזו גרסה יש לי בדיוק של ה- excel.... אני לא יודעת להגיד איזו גרסה בדיוק אבל אני יודעת שמאוד חדשה של 2007 ואני חושבת שזה גם excel xp אם זה עוזר. אני במילא לא מבינה בזה. בבקשה תעזרו לי! =]

BravoMan

Active member
לא לכאן אלא לפורום MS Office

Excell שייך לחבילת תוכנות של Microsft ובשבילן יש פורום נפרד. בכל מקרה, אם תמחקי את מה שיש לך שום דבר לא יחזור. ולא ניתן להוריד שום דבר מחדש. חבילת Microsoft Office היא חבילת תוכנות יקרה למדי שנמכרת כל גרסה לחוד. יש גרסה 2007 שבה שינו את הממשק לחלוטין. יש גרסת XP שהיא מיושנת למדי ובאמצע יש גרסת 2003. כדאי מאוד שתבררי מה בדיוק יש לך. אני יכול לנחש שמדובר ב-2007 כי היא זו שרוב האנשים לא רגילים עליה. בכל מקרה אם ברצונך להחליף גרסה תצטרכי לקנות גרסה אחרת או אם יש לך רישיון חוקי (ויש לי הרגשה שלא) תוכלי לנסות לפנות לתמיכה של MS ולראות אם יסכימו לשנמך. חוץ מזה, נדמה לי שיש שיטה להחליף את הממשק בMS Office 2007 כדאי שתשאלי בפורום המתאים פורום MS Office.

למעלה