עזרה מסוג קצת שונה

blue skies

New member
עזרה מסוג קצת שונה

אני דור שלישי לניצולי שואה. בשנה האחרונה סבי נפתח קצת יותר והתחיל לדבר יותר על התקופה ההיא ואחרי כמה שכנועים מצידנו הנכדים הסכים גם לשמר את הסיפורים שלו. מצאנו ארגון שמנוהל באופן פרטי ועובד בשיתוף עם יד ושם 'רגון יוצאי דורוהוי והסביבה' הארגון דואג להוצאת ספרים עם זכרונות של האנשים מהסביבה של דורוהוי (רומניה) כאלו ששרדו וכאלו שלא (בקרוב יוצא הספר השישי) כמו כן מארגן כנסים, אירועים ועצרות. ביום ראשון, כ"ט סיוון תשס"ו 25.6.06 בשעה 16:30 (מתארגנת עצרת זכרון בהשתתפות: ניצולי שואה, אישים, בחברי כנסת ועוד. האירוע מתקיים ביער קדושי דורוהוי והסביבה בהרי ירושלים ליד מושב שורש. מדוע בעצם אני פונה אליכם? בשיחתי עם יושב ראש הארגון, מר דוד שלמה, הועלה רעיון לארגן קבוצה של צעירים דור שני ושלישי לשואה וגם כאלו שבמשפחתם לא היו אנשים בשואה שאחרי העצרת ילכו עם דגלים ופרחים ויניחו אותם למרגלות האנדרטה כהוכחה לחוזקנו כעם ועל זה שלמרות הכל הצלחנו לשרוד והגענו לאיפה שאנחנו היום. ממה שאני יודעת יש הסעות בערים הגדולות: חיפה, תל אביב, נתניה ובאר שבע אם אני אשמע על עוד אזורים עם הסעות אני אעדכן אשמח להשתתפות למי שמעוניין וכמובן עדיף לעדכן אותי בעיקר למי שמגיע בהסעה כדי שאוכל לשריין מקום מסרים אפשר להשאיר אבל אני רואה אותם רק פעם ביום בשעות הערב המאוחרות או באימייל [email protected]

למעלה