עזרה לגבי CDROM

אור123

New member
עזרה לגבי CDROM

כשאני מנסה לפנות ל CDROM אני מקבלת הודעה אין גישה לדיסק -נראה לי שזו בעית תוכנה -מודה מראש לכל מי שיעזור לי לפתור הבעיה-הבעיה נוצרה אחרי שניסתי להתקין משחק פיפא. -רציתי רק להוסיף שמדובר ב CDROM מהירות 36X-ללא שם .

@poet

New member
מכיוון שמדובר באין גישה

1)שים לב ל : דיסק האם הוא תקין, או לא ניצרב על דיירקט סידי (אם הוא דיסק צרוב) 2)האם לא שמת אותו נכון? (לא הפוך במיקרה?) 3)לפעמים איתחול עוזר 4)להתקין את הדרייבר מחדש - של ה cd מקבלים את זה יחד עם המחשב ואם אין אפשר ללכת לאתר שתתי למטה ולבדוק אם יש שם את הדרייבר לסוג הצפציפי של הסידירום 5) הברירה שאני הכי אוהב - לפרמט את המחשב לנקות את הכל ולהתקין הכל מהתחלה ואם לאייל יש עוד עיצה הוא מוזמן

Ey@L

New member
שלב אחר שלב

מה שדקל אמר נכון, אבל קודם כל לדעתי צריך לבדוק האם המחשב מזהה את הCDROM או שזה בעיית חלונות. שים לב האם כשהמחשב עולה הוא רושם שfound cdrom... ממש בהתחלה אחרי זיהוי ההארד דיסקים הרגילים. אם הוא מזהה אותו אז זה בעיית ווינדוס, שפירמוט כמובן ממולץ - למצוא את הבעייה יהיה די קשה - כמובן תנסה למצוא דייבר מתאים. אם הוא לא מזהה אותו שם אז הCDROM לא מחובר טוב, או מקולקל. שזה כבר עניין של חומרה.

maer halfon

New member
בעית cdrom

בדר``ב כל מערכות ההפעלה החדשות החל מחלונות 98 מזהות את הכונן תקליטורים, תנסי בעלית המחשב ללחוץ על 8f בתפריט תבחרי באישור כל צעד ותאשרי כל מה שהוא יבקש יתכן ויפתור לך את הבעיה אם לא תנסי להשיג את הדריבר הספציפי של ו בהצלחה מאיר

למעלה