עזרה - לגבי מין אנאלי

Ema Nymton

New member
עזרה - לגבי מין אנאלי

אשתי לא מוכנה בשום אופן לעשות מין אנאלי. זה לא שלא ניסינו, אבל מראש היא באה בגישה שלילית ולחוצה כך שתמיד כואב לה. ניסינו כל סוג של חומר סיכה (WET KY וכו) ועדיין לא הולך. זה איזשהוא מחסום פסיכולוגי שהיא ייצרה לעצמה. עצת המומחות תבורך

Ema Nymton

New member
היי חתולה

תודה על התשובה, ממש עזרת לי
ועל מה כן ירחיבו על הנדסת עגבניות? זה פורום סקס נכון?

חופ שיה

New member
נשמע שאתה

לוחץ עליה מאוד, ואז מן הסתם התגובה שלה תהיה שלילית וכואבת. נשמע שאתם לא ממש יודעים איך לעשות את זה, בשביל סקס אנאלי צריך קצת יותר מחומר סיכה. אני מציעה שתשכח מסקס אנאלי לעת עתה, תן לה להוריד לחץ. בנתיים תתעניינו , תקראו חומר על סקס אנאלי, תבינו את התהליך שבת זוגתך צריכה לעבור גם פיזי - טכני וגם פסיכולוגי. תתחילו בעינוגים אנאליים (ליקוק , ליטוף , חיכוך וכו' של פי הטבעת -מקור הכאב), כל עוד היא לא נהנת מהשלב הזה אל תעברו לשלב הבא שהוא החדרת אובייקטים קטנים לפי הטבעת כמו אצבע/ות, תשארו בשלב הזה עד שהיא תלמד להנות מזה (אם בכלל). סקס אנאלי הוא לא כמו סקס וגינאלי, חדירה של איבר מין לפי הטבעת קשה הרבה יותר פיזית ופסיכולוגית מחדירה וגינאלית,לוקח זמן עד שפי הטבעת נעשה גמיש וזה קורה בהדרגה ולא בבת אחת - חשוב שתזכרו את זה גם כשאתם כבר מתורגלים. אז קחו לכם (ולך בעיקר) הרבה ממה שנקרא סבלנות ותתחילו להתקדם לאט, עדיף שלא לנסות לבצע חדירה אנאלית של איברך כדבר ראשון שנכנס אליה לתחת. נשים יכולות להנות מסקס אנאלי ולהפיק ממנו הנאה גדולה (ויש כאלה שגדולה מאוד) ולכן לא צריך לשכנע אותן (בנים- תרשמו לפניכם
), רק צריך לדעת לעשות את זה נכון - ולכל אישה יש את "הנכון" שלה ולכן זה עלול לקחת קצת זמן. בהצלחה.

offנועה

New member
בשביל תגובה כזו

מנומקת, מפורטת, ואינפורמטיבית להפליא, אני שמחה שהתאפקתי ולא אמרתי שום דבר על חיפוש בדפים קודמים. בלי ציניות.

חופ שיה

New member
אני דווקא

חושבת שהוא עדיין צריך לעבור על הדפים הקודמים ובכלל על כל מה שנרשם פה על סקס אנאלי, זה חלק מהתעניינות שהם צריכים לעשות, ולכן ההצעה שלך עדיין טובה. :)

אין לי מושג איך יש לך את הסבלנות

להסביר ולפרט בכל פעם מחדש
בדיוק בגלל זה אני שולחת את כולם לעשות חיפוש בנושא- את כבר כתבת כל כך הרבה תשובות ארוכות מנומקות ומלאות מידע - בעצם..חבל שאין מאמר < רמז,רמז > שכולל את הכל וניתן להפנות אליו

הצעתי....

הצעתי לפתוח אתר ויקי, ושם יהיה כל המידע עדכני וממוין. אמרו לי שיש כאן מאגר מאמרים וצריך רק לתת מאמר למנהלי הפורום. ברגע שזה צריך לעבור עוד יד ואי אפשר לעדכן מאמר ישן, אשים כבר מרפים ידיים וזורקים את האחריות שוב על הארכיון ויכולות החיפוש של השואל (שלא תמיד קיימות)

daniella1980

New member
תגובה נפלאה רק דבר אחד חסר,

שיש נשים שפשוט לא וזהו, ואין מה לעשות אלא לקבל את זה (משום מה נדמה שהוא לא מסוגל לקבל את זה בשום אופן). אם היא לא רוצה בשום אופן או שפשוט לא מסוגלת להנות מזה, פיזית, מנטלית או כל דבר אחר, אז לא. אמרת נשים יכולות להפיק הנאה, וזה נכון, אך עובדה שלא כולן, גם כאלו בלי תסביכים מנטליים וחרדות, והוא צריך להיות מודע לזה שגם אם נשים רבות מהללות את המין האנאלי, אין זה אומר שכולן אמורות וחייבות להנות מזה, ואם הן לא נהנות - אז "ברור" שמשהו לא בסדר *אצלן* - בטח יש להן מעצור, יש להן חרדות וכל זה. חשוב לפקוח עיניו ולהבהיר לו שקיימת האופציה שהוא ייאלץ לוותר על התענוג אם הוא רוצה להמשיך איתה.

חופ שיה

New member
רשמתי

"....... עד שהיא תלמד להנות מזה (אם בכלל)." אבל תמיד טוב לחזק ולהוריד את הלחץ. :)

daniella1980

New member
בהחלט. מצאתי לנכון להדגיש

זאת כי הוא מניח שהגישה שלה שלילית ויש לה מחסום. הוא לרגע לא מעלה על דעתו שזה פשוט לא הקטע וזהו, הוא לא מעלה את האופציה הזו על דעתו. בעיני זה מטריד שבעוד היא "לא מוכנה בשום אופן" הוא ממשיך ללחוץ ומן הסתם יוצר אפקט הפוך, וגם לבטח מכניס מטענים שליליים לזוגיות שלו. אני הייתי אומרת שאם זה לא בא ממנה ואם היא לא רוצה, אין טעם. אפשר להרחיב את ראייתה לנושא ולחשוף אותה לנושא (ולתת לה לקרוא כמה מהמלצותיך וכו'), אבל מעבר לזה ללחוץ עליה ולרגוז עליה זה עוול כפול.

Ema Nymton

New member
תודה על התשובות

מס' דברים, אכן קראתי אשכולות שונים בנושא בפורום זה ואחרים עוד לפני ששאלתי. אנחנו ביחד למעלה מעשר שנים והמסקנות שלי הם שיש לה מחסום פסיכולוגי, שאגב היא בעצמה אומרת ש"החור" הזה פשוט לא עושה לה את זה. אז איך בן אדם יכול להנות מכך אם הוא שולל מלחתחילה סיכוי כלשהוא שהוא יהנה, כלומר מראש היא באה עם גישה שלילית וכמו שאמאתי ניסינו מס' פעמים, בתנוחות שונות, עם "משחקים מקדימים", ליקוקים ושאר הירקות. באמת השתדלתי וניסיתי כל גירוי והכנה אפשרית. איך אני משלים עם זה שאני לא אוכל לממש תשוקה/פנטזיה זו? זה רודף אותי מהבוקר עד הלילה כל יום כבר עשר שנים. מה אני אמור לעשות?

לפי מה שאתה אומר,

הבעיה אצלך ולא אצלה. אם היא לא רוצה ולא אוהבת זו זכותה, אבל אתה לא יכול לכפות עליה את הפיקסציה המוזרה שלך. פתרון אתה רוצה? ללמוד להשלים? אפשר לחשוב שהיא מנעה ממך סקס בכלל. תרגיע, יש דברים גרועים יותר. ואם השגעון שלך היה לחטט לה עם האצבעות באוזניים ובאף וגם לזה היא לא היתה מסכימה, איך היית מרגיש? איך היית מצליח "להשלים עם זה"? תבין שאישתך פשוט לא רוצה וזהו. לך לפסיכולוג או לזונה (אפשרות ב. יותר זולה) ופתור את הבעיות.

כוס מים קרים!

איך אני משלים... זה רודף אותי ... מה קרה?? אולי תעזוב אותה במנוחה קצת? ממה שכתבת אפשר להבין שהיא כן מנסה (גירויים, ליקוקים, תנוחות). כל זאת אחרי שאמרה בעצמה ש"החור" הזה פשוט לא עושה לה את זה. אתה תעשה משהו שלא עושה לך את זה?? הלחץ שאתה מפעיל עליה לא יעזור לך!!! החיים הם לא תכונית כבקשתך ... לפעמים מוותרים ...

ללכת לטיפול נפשי אולי?

זה לא מגרה אותה פסיכולוגית. מה תעשה? תיצור עוד יותר אנטגוניזם אצלה? אתה אוהב להחדר אנאלית? בהנחה שלא, זה בגלל מחסום פסיכולוגי ש"יצרת לעצמך"? לא כל דבר שלא אוהבים או לא מגרה מינית זה בגלל מחסום פסיכולוגי יקירי. ואם כבר מחסום, זה אתה יצרת אותו ולא היא.

Ema Nymton

New member
או קיי

כידוע לכל מטבע יש שני צדדים, תקפתם אותי יותר מדי. :) שאלה הפוכה: ואם משיהי מאד אוהבת עינוג אוראלי ובעלה לא מוכן בשום פנים לרדת לה מכל סיבה שהיא כי זה פשוט לא עושה לו את זה, מה אז הייתן אומרות. תשאלו את עצמכם מה אתן הייתם עושות במצב הפוך כאשר בן זוגכם מתנגד למשהו שאתן כל כך רוצות. הדוגמא שהבאתי לא מדברת עלי כי אני חולה אוראלי ובכלל מכור לסקס בלי מעצורים. אני חייב לציין כי אני ממש לא לוחץ עליה בנושא, היחסים ביננו מצויינים אז מיותר מצדכם להסיק מסקנות

למעלה