עזרה לגבי אייפוד 4.2.1

HiroNachos

New member
עזרה לגבי אייפוד 4.2.1

שלום, אני חיילת במודיעין ולפני כשנתיים הכרתי חיילת במשרד לידי שמצאה אייפוד מחוץ למשרד והיא שמרה אותו לעצמה בתוך מגירה. באותו זמן חיילת אחרת (שירה) שאלה אותי אם מצאתי במקרה אייפוד באותו מקום שבו מצאה החיילת במשרד שהחביאה אותו. לא הייתי בטוחה שמדובר באותו אייפוד אז נענתי בשלילה. עברו שנתיים והחיילת שמצאה את האייפוד עזבה את המשרד ובאה חיילת חדשה. נזכרתי ופתחתי את אותה המגירה שבה היה האייפוד והוא היה עדיין שם. לקחתי אותו וניסיתי לראות על שם מי הוא, והשם היה על אותו שם של החיילת שאיבדה אותו - שירה שירה השתחררה מלפני שנה וחודשיים ויש לה אייפון חדש. (לא אייפוד) הראתי את האייפוד לידיד שלי והוא אמר לי שהוא לא פרוץ ויש לו 4 GB - שאני לא יודעת מה זה אומר. מה אני עושה עם האייפוד? אני מניחה ששירה לא צריכה אותו יותר. אני מוכרת אותו? אני "פורצת" אותו? לשמור אותו לעצמי? להביא אותו לשירה בכל זאת? האייפוד ריק בלי אפליקציות. בתודה -עדי-

איילת, הנערה נקרעת מדילמות מוסריות כבדות משקל

וזקוקה לסיוע. האם היא לא בן אדם? האם לא מגיע לה שנסעד אותה בימים הקשים העוברים עליה?

Bootrom Bob

New member
חד-משמעית - להביא לשירה

אם היא תגיד שהיא מוותרת - הוא שייך לחייילת שמצאה אותו., ורק אם גם החיילת שמצאה אותו תגיד שהיא מוותרת - רק אז הוא שלך. אני חייב לומר שאני לא מבין משפטים כמו "החביאה אותו" או "לא הייתי בטוחה שמדובר באותו אייפוד". מה הקטע? כמה אייפודים כבר הולכים לאיבוד בבסיס? ממתי "מחביאים" משהו שמוצאים? ממתי אומרים שלא מצאנו כאשר כן מצאנו? וממתי מתלבטים אם להחזיר כאשר מגלים את זהות הבעלים? נו באמת.

למעלה