עזרה הכי דחופה בבבקשה

עזרה הכי דחופה בבבקשה

שמי נטלי אני בת 20 אני רוצה עזרה ממכם אולי יש תקווה.הכרתי בחור שראיתי בפעם הראשונה כהבטתי בו אמרתי לחברתי זה הגבר שאני רוצה להיות איתו אחרי תקופה שלא ראיתי אותו הלכתי להבחן לעבודה שלו ושם ראיתי אותו ליבי נעצר ואמרתי אני חייבת לעשות הכל בשביל להיות איתו אמרו לי חמודה יש לו אישה בהריון אמרתי מה הייתי מאד עצובה אך עברתי הלאה גילתי שאני מכירה אותו מהמשפחה אז שלחתי לו הודעה דברנו עיסקי בלבד ואחרי כמה זמן הוא שלח לי הודעה של הצלחה בהופעה ושלחתי לו בסוף תודה ואחלה חיוך משם הכל התגלגל הוא אמר לי שהוא לא נשואי לה ואין אהבה בינהם היא מ\נכנסה להריון והוא רצה תילד הינו יחד עד שהילדה נולדה הינו נפגשים וככה ליבי נפתח אליו וככה התאהבתי בו לא רציתי לאהוב כי לא האמנתי בזה כי ידעתי שזה כואב ואכן הוא גרם לי לפתוח את ליבי אמרתי לו שאני אוהבת אותו וככה הכל המשיך עד שהתחלנו לריב והכל הייה לא טוב בת זוגתו לא זוגתו גילתה שאנחנו ביחד היא אמרה לו שהיא תקח את הילד ממנו והוא נבהל וראה שגם אני נפגעתי הוא הרגיע אותי ונעלם גילתי שהוא אולי מתחתן בלי לומר לי בסוף חתונה לא הייתה ושוב אני שומעת שכן הייתה ושאלתי אותו הוא אמר שלא אני יכול להראות לך הכל תאמיני לי אני רוצה להיות איתך לחיות איתך אני רוצה שתתני לי 3 חודשים אחרונים להתנתק ממנה יפה כדי שנוכל לגשר עם הילדה היא החיים שלי אפילו שאני הכי רוצה להיות איתך אמרתי לו נגיד ואני אמתין ןהיא לא תתן לך מה קורה הוא אמר היא תתן כי אני לא אוהב אותה היא תתן אמרתי לו היא בחורה חומרנית היא לא תעזוב אותך היא יודעת שהילדה זה החולשה שלך הוא אמר תאמיני אני מאמין כי אני רוצה להיות איתך ברגע שנפרד זה אני ואת לבד.אמרתי לו נגיד ולא הוא אמר לי אני הפסדתי אותך ליבי נעצר לא ידעתי מה להגיד זה הגבר שאני הכי אוהבת אני לא יודעת אם הוא משקר לי אני לא יודעת מה לעשות אני לא מפסיקה להכות אני איבדתי את הרצון להמשיך הלאה הכל נעצר אצלי אני לא יכולה לדבר איתו כי אני בוכה יותר מידיי אני לא יכולה לחיות כי ליבי נעצר מנסה להמשיך הלאה ולא יכולה כתבתי לו מכתב שרשום מה אני יכולה לעשות בשבילו מכתב מדהים שנתתי לו חודש לראות לאן זה הולך איתה ואני אתריד אותו אני לא יודעת מה לעשות הוא הורס אותי בלי שהוא יודע בבקשה אנשים הוא גם אוהב אך אני לא יודעת מה אני צריכה לעשות איתו הוא מתקשר ואני לא מסוגלת לחזור אליו כמו היום אחרי שבוע אני נשברת ומחפשת עזרה תעזרו לי בבקשה .יש עוד הרבה אך קיצרתי בבקשה

גרא.

New member
נטלילוש,זה מה שמכונה,להכניס את הראש

למיטה חולה..את מנסה בכל האמצעים שאת חושבת שיש לך להשיג את הגבר הזה, שיש לו בת מאשה אחרת,כשהוא למרות שלא התחתן איתה,קשור אליה.לצערי,את סתם מאמללת את עצמך בפנטזיות שאת מפתחת לגבי הבחור הזה.על פניו נראה ששום דבר טוב לא ייצא לך מהקשר הזה,למעט המון כאב לב,אכזבה וייאוש.לא נראה לי כמצד אפשר לעזור לך באופן מעשי..למעט להציע לך שוב ושוב לנסות לשכוח מהקשר הזה..ולהסתכל קדימה.יש עוד גברים בסביבה,כאלה שגם פנויים לבנות קשר אמיתי.

למעלה