עזרה.. דייבונקס

ayala19860

New member
עזרה.. דייבונקס

היום הייתי בקופת חולים למטרת רכישת המשחה ונאמר לי שאין ניתן להשיגה במחוז צפון.. מישהו יכול בבקשה לאזור לי... קופת החולים לא מתייחסת הרוקחת אמרה לי בעצבים שאני ינסה לרכוש בבית מרקחת פרטית תוך נימה של זלזול בקולה כאילו אני ממש מצורעת והעיקר ללחוץ על נקסט להבא בתור..

ayala19860

New member
המשך..

בזמן האחרון אני ללא יודעת מה נסגר עם קופות החולים, גם אתהשמפו "אלפוסיל" לא ניתן להשיג.. וכל ה"סבוסל" הם שומרים לאנשים חשובים.. כמה פעמים הלכתי לבקש סבוסל במקום אלפוסיל (לא בגלל שאני רוצה, אלא אין במלאי) והרופאה אמרה שהיא לא יכולה להביא לי מכיון שמצבי לא "חמור מידי"..(אפסורד לחלוטין)

שלום רב../images/Emo24.gif

בקשר לאלפוסיל זו לא אשמת הקופה, היבואן הפסיק לייבא את השמפו, לאחר מספר פניות אליו הוא הבטיח לחזור ולשווק את המוצר במהלך החודש. אם הכוונה לדיבונקס משחה אז היא ירדה מהמדפים, כיום מטעמי השמורים איתו היבואן משווק את הדיבובט. אני לא יודע לגבי הדיבונקס קרם, יתכן והוא גם הפסיק את היבוא? זו פעם ראשונה שאני שומע זאת. בקשר להתנהגות הרוקחת, אסור לוותר ולשתוק, פני לנציבת קבילות הציבור של הקופה ותתלונני. אם כל אחד יעמוד על זכותו בצורה הגונה ולעינין מקרים כאלה לא יחזרו, אם כל אחד יקטר ולא יעשה מעשה בפעם הבאה הוא יוכל להאשים רק את עצמו. רצ"ב קישור לפניות הציבור.

leong

New member
דייבונקס ../images/Emo150.gif

דייבונקס קרם אמור להיות ואם הרוקחת חוצפנית תעמדי במקום ותגידי לה שאת לא זזה עד שהיא לא מרימה טלפון למחסן או ליבואן ודואגת שיביאו את המשחה לבית המרקחת כי המשחה בסל וזו חובתה לספקה! דייבונקס משחה אינה מיוצרת עוד אך יש בארץ תכשיר גנרי חליפי הקרוי "קלציפוטריול טבע" וגם היא בסל הבריאות כך שאת בהחלט זכאית לדרוש שגם היא תסופק. לגבי האלפוסיל - עד שיחזור - שמפו פוליטר של שטייפל שמשווק בשנה האחרונה בארץ מקבל ניקוד גבוה אצל רבים ממטופלי, וגם שמפו קסריאל P.

למעלה