עזרה דחופה

דיתיק

New member
עזרה דחופה

שלום לכולם, וקודם כל סליחה על פתיחת ההודעה החדשה אני פשוט לא יודעת מה לעשות.... אז ככה, אני בהזרעה אחרונה לפני המשך הדרך עם גונלF 150- הגוף שלי השתגע החודש והתקדם מהר מידי לאחר שבוע של זריקות הביציות שלי כבר מוכנות והבעיה הגדולה היא שבעלי בחו"ל אמור לחזור ביום רביעי בלילה, אם לא תהיה שביתה ואם תהיה- מה אפשר לעשות???????????יש דרך להאיט או לעצור את התהליך?? למה הם חייבים לשבות דווקא כשאני צריכה לעשות טיפול או שכל מה שיש לי לעשות זה להתחיל לקבל את העובדה שגם החודש לא יהיה שום סיכוי אני ממש לא יודעת מה לעשות או אם מי לדבר (בעלי ישן עכשיו, הוא בארה"ב) אם למישהי יש פתרון אודה לכם מאוד ומזל טוב לכל ההריוניות של הפורום שלא הספקתי לברך

הזרעה

תנסי להרגע , גם אם יתנו לך אוביטרל היום , יש חלון זמן של יומיים להזרעה אם עדיין לא אמרו לך לקחת אוביטרל יש סיכוי שזה ידחה ליום חמישי בהצלחה

דיתיק

New member
אוביטרל

אמרו לי לקחת היום בערב כמה שיותר מאוחר ולקוות שלא תהיה שביתה

שביתה

אני עד עכשיו קיוויתי שתהיה שביתה על מנת שלא אלך לעבודה (לאחרונה שונאת יותר ויותר את העבודה שלי ) אבל בשבילך אני מוכנה להתפלל שלא תהיה שביתה ושהכל יעבור בשלום גם לא נראה לי שתהיה שביתה בהצלחה !

דיתיק

New member
תודה על החיזוק

מטריף אותי שאין לי מה לעשות חוץ מלהתפלל שלא תהיה שביתה

באנית

New member
גם אצלי

התקדם מהר ובדיוק אחרי שבוע של זריקות הורו לי להזריק אוביטרל. לא מבינה למה זה. לא יודעת מה אפשר לעשות (אולי שינסה להקדים את הטיסה?) אבל מחזיקה לך אצבעות שלא תהייה שביתה ושבעלך יגיע בזמן!!!! בהצלחה!!!!

באנית

New member
באמת קצת רחוק אבל

עדיין יש סיכוי אם את מזריקה היום (שלישי בערב) את בעצם אמורה לבייץ ביום חמישי אז הוא בעצם מגיע בול לביוץ! מתפללת שלא תהייה שביתה ושתהייה לך הזרעה מנצחת!

דיתיק

New member
זהו יש שביתה, זקיקים למסירה../images/Emo7.gif

יש לי איזה שלושה או ארבעה יפים
הרופא שאל מה אם השכן כי כנראה שהבעל שלי לא יגיע בזמן.... עוד חודש הלך לו הרבה מאוד זריקות לחינם ועכשיו שאלה פרגמטית האם יש עוד בנות עם בעלים שנוסעים לחו"ל במסגרת העבודה ומה הפתרון? איך יודעים מראש?

shirush29

New member
אוי מותק ../images/Emo201.gif

איזה תסכול!! אני יכולה לתאר לי איך את מרגישה, אין לי הרבה מה לומר, רק שולחת לך
ענקי. אצלי הרופא דוחה את הביוץ עם אורגלוטרן, אולי תשאלי את הרופא לגבי זה?

חגית 86

New member
אולי אפשר לתת לך דיכוי?

תבררי האם בתהליך של הזרעה ניתן לתת דיכוי כמו דקפפטיל ליום-יומיים לפני שאת לוקחת את האוביטרל? בכל מקרה אם תזרקי היום מאוחר יש סיכוי שהביוץ יספיק עד יום חמישי בלילה, מתי הבעלול צריך לחזור? ואם לא תספיקו להשבחה אז לעשות הרבה סקס, 3 זקיקים זה יפה לעניין ה"ספונטני"... מחזיקה לך אצבעות. בהצלחה

דיתיק

New member
האם אפשר לעקב את האוביטרל???../images/Emo53.gif

אני לא יודעת מתי הוא יחזור, הוא אמור לחזור ביום חמישי לפנות בוקר ואז עוד נספיק להשבחה של חמישי אבל עם השביתה קשה להאמין שהוא יגיע לכן גם ספונטני (כמה שזה נשמע מגוחח ספונטני בנסיבות הללו) קשה לי להאמין שילך מה אתן המומחיות אומרות אולי אני אזריק את האוביטרל רק מחר בבוקר????? מה ההשלכות של זה? יש לי זקיק אחד בגודל 20, 17, 15?? אפשר לעקב את זה ככה ואז אם הוא יגיע באיחור לפחות השניים הקטנים יותר יספיקו? או שאני אבייץ בכל מקרה??? האם עיקוב כזה יכול להיות מסוכן? למה מגיע לי החוסר מזל הזה????????????????

shirush29

New member
תשאלי את הרופא לגבי דיכוי

אני בהזרעות קיבלתי אורגלוטרן לדכא ביוץ, אולי כך תוכלי להזריק היום אורגלוטרן וגונל ואת האוביטרל רק מחר. אוביטרל לא מעכב ביוץ לכן אם תדחי את האוביטרל סתם כך את עלולה לבייץ לפני הזמן.

דיתיק

New member
אין לי איך לדבר אם הרופא

וההורמונים שלי כבר בשחקים E2 4176.1ככה שנראה לי שאין לי מה לעשות, לעבור לרופא פרטי שאני אוכל לדבר איתו ולא רק עם האחיות ושהבעל שלי לא יסע יותר לחו"ל

באנית

New member
דיתיק, אמנם הכריזו על שביתה

אבל לפי התפתחויות אחרונות זה עדיין לא סוף פסוק ועדיין יכול להיות שלא תהייה שביתה, לפחות לפי מה שהבנתי מחדשות 10. מקווה שעד הבוקר יכריזו שאין שביתה.

דיתיק

New member
תודה על התמיכה

גם אני עוד מקווה שעד הבוקר יבטלו את השביתה אבל גם מוכנה לזה שלא.... כדי לא להתעכב יותר כי יש לי חוק שמותר לבכות על כל חודש רק פעם אחת.... בכל אופן הזרקתי כבר את האוביטרל ושוב תודה על התמיכה אין בעולם מקום שנותן לי כל כך הרבה תמיכה והבנה ברגעים הקשים האלה נראה שרק מי שעוברת את זה על בשרה ממש מבינה את מה שעובר עלי

חגית 86

New member
מחזיקה לך אצבעות../images/Emo45.gif

שהבעלול כן יספיק להגיע, בכל מקרה לשכב ברגע שהוא מגיע ולבצע השבחה ביום חמישי בבוקר. בביוץ כל השלושה אמורים לה"תפוצץ". בהצלחה

למעלה