עזרה דחופה

עזרו להאני!

האני היא גורת סאלוקי/גרייהאונד בת חצי שנה שננטשה בצער בעלי חיים ע"י אנשים קרים וחסרי רגישות ובילתה שם שבועיים בהם מצבה היה בכי רע. שותפותיה לכלוב היו כל הזמן תוקפות אותה והיה צריך לשבת ולהשגיח על מנת שתאכל בכלל. לאחר שהוצאה משם התברר גודל הטראומה כאשר הייתי מגרגרת/בוכה בכל פעם שכלב היה מתקרב אליה. לאחר שהיא למדה לבטוח בי אז פשוט בכל פעם שטיילתי איתה בחוץ היא הייתה קופצת אלי כשהיה מתקרב כלב (ואפילו חטפה מהכלבה שלי ). האני נמצאת עכשיו בבית אומן בו תוכל לשהות רק עד סוף השבוע שכן אז תשוב אליו בעלת הבית שתאכל אותה חיה (ומראש הכנסנו לשם כלבים רק כי היא באילוף). להכניס את האני לפנסיון יהיה רע ומר ויקלקל את ההתקדמות שהצלחנו קצת להשיג (משחקת קצת עם כלבים שהיא כבר מכירה). האני כלבה יפה, צעירה, בהירה ולעניות דעתי לא יעברו הרבה ימי אימוץ (אליהם אני כמובן אקח אותה) עד שתמצא בית. בבקשה, אל תניחו לה להשלח לפנסיון. טלפונים: נועה - 052-4301151 לירן - 054-7520115 בכל זמן!

toomuchdogs

New member
ההאסקית המעורבת הזו זקוקה לבית ../images/Emo206.gif

אני מצטערת שאני לא משרשרת לכלב מחפש בית - ההודעה הזו דחופה מאוד ולא רוצה שהיא תאבד. אני זקוקה לבית אומן/מאמץ עבור ההאסקית המעורבת הזו תנו לחיות לחיות תורמים את העיקור שלה אבל אצלי היא לא תוכל להשתקם בגלל הכלבים אצלי אני ממש מתחננת אנא עיזרו לה - היא כלבה מ-ד-ה-י-מ-ה וחבל שתגדל אל הרחוב, חבל שאבטל את העיקור או אחזירה אל הרחוב לאחריו, http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=708&msgid=99917117

חץ

דבר שיקל עלינו בינתיים לשקם את האני יהיה אם חץ יאומץ (בינתיים האני נאלצת לשהות במרפסת רוב הזמן). חץ כבר פעמיים כמעט ואומץ - פעם אחת פספסנו ברגע והם כבר אימצו כלב אחר, ופעם שניה הייתה אמורה לבוא היום משפחה ומשום מה לא הגיעה. חץ מחונך למדי (רק פעיל וקופצני, לא מלווה בהרס) ובאמת ממש כלב מקסים ונקשרתי אליו אפילו שאני טיפוס של גדולים יותר. חץ ימסר תמורת התחייבות לסירוס (שבצב"ח ב"ש עלותו 120 שקל) ו100 שקל נוספים לכיסוי הוצאות שהיו עליו (פנסיון בעיקר). נועה - 052-4301151 לירן - 054-7520115

מיוקי

New member
לילי זקוקה לבית ../images/Emo206.gif

לילי נמצאת אצלנו כבר 4 חודשים, מאז אותו לילה גשום שאספנו אותה מהרחוב זאבה מעורבת, בת כשבעה חודשים, עיוורת בעין אחת ולכן, ככל הנראה, אנו מתקשים למצוא לה בית לילי כלבה שמחה ומאושרת, מלאת אנרגיות ואהבה לחלק לכולם אך אנו לא נוכל להחזיק בה לעוד הרבה זמן וממש לא רוצים למסור אותה לצב"ח לילי עוברת עיקור היום (
), והיא מחוסנת לכלבת ומשושה ראשון

goolo123

New member
האם ניסיתם להגיע לימי אימוץ של אס.או.אס

בימי שישי?אין לי ספק שהיא יכולה למצוא בית שם.חבל על כל יום שעובר ....

מיוקי

New member
אבל שם אני לא יכולה לראות למי היא נמסרת

אני יודעת שממש לדעת או להיות 100% בטוחה באנשים שיקחו אותה, אני לא יכולה להיות אבל לפחות שאני אוכל קצת לברור את האנשים עד עכשיו רצו אותה רק ככלבת שמירה, שישנה בחוץ והיא כ"כ משפחתית

goolo123

New member
אין סיכוי שביום שישי היא תימסר לשמירה!!

הם לא מוסרים לשמירה!! מה שניתן לעשות, זה להשאיר למאמצים מיכתב, לבקש שיתקשרו אלייך ואם יש בעייה שתמיד יחזירו אלייך.ב-95 אחוז מהמקרים, אנשים מתקשרים...נכון שזה מאוחר בשביל לברור אותם.אבל את יכולה לדבר איתם, להסביר וכמובן להיות בקשר אם יש בעייה. ברור שמסירה כזו עדיפה על להעביר אותה לעמותה, כמו שכתבת....

מיוקי

New member
אנחנו נשקול גם את האופציה הזו

למרות שאני באמת מעדיפה לדבר אישית עם המאמצים

blackwish

New member
זה באמת בעיתי

בטח את לא זוכרת אבל באחת השבתות מזמן אני ישבתי לידכם ופלאפל התלהב מהעוגיות שנתתם לו עד שהוא ניסה לחטוף ללילי את שלה אני גם מאוד חוששת בגלל הסיבות שכתבת, אבל מה שטוב הוא שיש את הפונקציה להיות בקשר עם הבעלים, מקסימום אם תראי שמישהו מתעניין אולי תביאי לו את המספר שלך ותקבעו שיפגש שיקח אותה מהבית שלך או שתערכו מספר פגישות ושיחות לפני האימוץ.

kohi2

New member
כלבים שיורדמו עד סוף השבוע

עפ"י החלטת הוט הרשותית של ערד, חלקם נמצאים בהסגר כבר תקופה ארוכה, פשוט נגמר להם הזמן
. כל דבר עשוי לעזור, בית קבוע/זמני/ תרומה לפנסיון/הפצת התמונות והסיפור בתפוצת מייל. רובם צעירים (עד שנה!). כולם מחוסנים, רובם כבר מסורסים/מעוקרות. לפרטים נוספים: מרי, 052-3817309

../images/Emo206.gif גורי חתולים יונקים צריכים עזרה ../images/Emo53.gif

הביאו לי אתמול בערב שלשה גורי חתולים בני כמה ימים. העיניים עדיין עצומות. אמרו לי שאמם נדרסה. בינתיים אנחנו נותנים להם "עזרה ראשונה" - האכלנו אותם במטרנה וסידרנו להם מקום חם לישון אבל אין לנו אפשרות לעשות את זה סביב השעון. רוב היום אין אצלינו אף אחד בבית. אנחנו נמשיך לטפל בהם ככל יכולתינו אבל קשה לי להאמין שהם ישרדו רק עם הטיפול הזה. אם מישהו מכיר חתולה מניקה (או אפילו כלבה שתהיה מוכנה לאמץ גורי חתולים), או כל דרך אחרת לסייע להם - אנא צרו איתי קשר במסרים או ב-0505-222479. אני מחיפה. המון תודה לכל מי שיהיה לו רעיון להציל את המתוקים האלה.

kesem7903

New member
יש בת"א אשה מיומנת בטיפול בגורים יונקים!

יש בת"א אשה מיומנת בטיפול בגורים יונקים שמוכנה לטפל בהם תמורת תשלום סביר: יפעת – 052-3741554

למעלה