עזרה דחופה דרושה

בילי28

New member
עזרה דחופה דרושה

בן של חברה שלי מצא גורת חתולים בת יומה, שחבל הטבור עדיין מחובר אליה (הגורה היתה על הכביש ואי אפשר היה להשאיר אותה שם כמובן). חברה שלי כרגע בתהליך של מעבר דירה ומאוד לחוצה ולכן לא יכולה לטפל בגורה. לקחתי את הגורה לווטרינרית, שבדקה אותה ואמרה שהיא בריאה וחזקה. בינתיים הגורה אצלי, עם בקבוק חם ואני מאכילה ומשתנת אותה, אבל גם אני לא פתרון אופטימלי, מפני שאני עובדת במשרה מלאה והגורה צריכה האכלה כל שעה-שעתיים, שלא לדבר על עזרה בעשיית צרכים, דאגה שהבקבוק יישאר חם וחימום תחליף החלב כל שעה. בקיצור - פול טיים ג'וב. אני יכולה להיעדר מהעבודה יום-יומיים, אבל לא שבוע-שבועיים. אני כרגע מאוד מתלבטת מה לעשות, אפילו לגבי מחר. בנוסף, אחותי לא ממש רוצה את הגורה בבית, כי כבר יש לנו שלושה חתולים ושני כלבים. אם יש פה מישהו שיכול לקחת על עצמו טיפול בגורה יונקת, בת יום, אשמח מאוד מאוד.

Yukita

Active member
מנהל
אם החברה ביצעה כבר את מעבר הדירה

אולי תסכים לקבל אותה? בן כמה הבן של החברה? אם הוא לא צעיר מדי, ילד שיוצא לחופשה דווקא יכול מאוד לעזור בטיפול, רק צריך לפקח בתחילה ולראות שהבין מה ואיך. זה יכול לתת לכם מרווח נשימה מאוד משמעותי.

בילי28

New member
היא עדיין לא ביצעה את מעבר הדירה

היא מתארגנת לקראת המעבר ומאוד לחוצה. זו הסיבה שהיא הזעיקה אותי מלכתחילה, אחרת לא היתה שום בעיה.

Yukita

Active member
מנהל
עוד כמה זמן המעבר?

והאם הילד די גדול כדי לעזור? כדאי לזכור שלגורה כל כך קטנה אין צורך במרחב. היא צריכה רק פינה קטנה. בגיל הזה הם עדיין לא "מטיילים".

בילי28

New member
המעבר עוד שבוע

הילד בן 10.

העניין הוא שגורה בגיל הזה, צריך להאכיל מאוד בעדינות ובזהירות, כדי שלא יחדור לה האוכל לדרכי הנשימה ואני לא יודעת אם ילד בן 10 יכול לעשות את זה. במיוחד שהיא גם ככה לא אכלנית גדולה ולפעמים גם אני, שמנוסה, צריכה להילחם איתה כדי שתאכל מספיק.

Yukita

Active member
מנהל
אם לדעתך

הילד המסוים הזה לא מתאים לתפקיד, אז זה נכון. אם בכל זאת מדובר בילד עדין ונחמד, אולי אחרי כמה פעמים בפיקוח שלך הוא יגיע למצב של יכולת לעזור בזמן שאת בעבודה? ואז תוכלו להחזיק מעמד עד שהגורה תעבור את השלב הזה. הרי בגיל של חודש מינוס הם כבר מסוגלים להתחיל לאכול אוכל רגיל של חתולים.

האפשרות השנייה היא להתקשר לעמותות באזור שלכם, אם אתם מאזור ת"א-מרכז כמו שכתוב בכרטיס שלך יתכן שכדאי לנסות את צב"ח רמת גן, ולשאול אם בין המתנדבים שלכם יש מי שמוכן לבוא להאכיל בזמן שאת בעבודה, או לקחת אליו למספר ימים עד שתוכלי לקבל חזרה עם התארכות הפערים בין זמני ההאכלה.

בילי28

New member
שאלתי בצב"ח רמת גן

ולצערי הם לא יכולים. כנ"ל לגבי המרפאה של תל"ל.
הווטרינרית שלי אמרה שבשום פנים לא לתת לילדים להאכיל, מהסיבות שציינתי.
בינתיים אני ממשיכה לפרסם אותה ומקווה שיימצא פתרון במהרה.
בכל מקרה, המון המון תודה על העיצות ועל הניסיון לעזור.

למעלה