עזרה דחופההה

ortaly10

New member
עזרה דחופההה

לחבר שלי יש יומהולדת יום ראשון אנחנו 4 חודשים ביחד אם זה משנה משהו אני הולכת לחגוג לו במוצא'ש ב12 בלילה כי כבר תיכנון וקבענו עם מלא חברים ביום ההולדת עצמו אז ככה... יש לי יחידת דיור פנויה שלי...ו- 500 שקל (למרות שזה לא כזה בעייה להוציא עוד) ביחידה הולך להיות מלא מלא מלא בלונים גם מהתקרה וגם ברצפה, ואותיות ענקיות על הקיר של "הפיי בירטדיי" באדום יין ליד המיטה...וגלידה במקפיא.... אבל הבעייה היא המתנה עצמה...... הוא חולה אופנועים אז חשבתי לקנות לו משהו לחדר ראיתי כבר אופנוע כזה לראווה לחדר הוא עולה 200 שקל הוא גם רצה לקנות ארנק חדש וראיתי באיזה חנות ארנקים ב100 שקל וארנק ממש דומה לו ב50 מקאסטרו- שניהם עור אמיתי... חשבתי גם על מצת של זיפו עם הקדשה אבל לא יודעת למה כבר ירד לי מזה אמרו לי להוסיף חולצה או תחתונים או שניהם ביחד הקטע הוא שרציתי לקנות לו בושם בנוסף אבל אמא שלו קנתה לו את הבושם שרציתי בלי לדעת שתיכנתתי עליו... יש הצעות?! כי אני כבר אובדת עצות.... כל תגובה תתקבל בברכה... תודה :) אורטלי

ortaly10

New member
הלואי וזה היה נחשב הפקה....

זה עוד כלום לעומת דברים שהייתי עושה בשביל החברים של חברות שלי אבל כמו שאומרים...הסנדלר הולך יחף ! עכשיו חברים שלו הציעו לי להכין לו את חמשת החושים... להקליט את כל החברים מאחלים לו מזל טוב-ראיה שמיעה אני מנסה להשיג עכשיו אמפי3 שיהיו שירים ברקע ושירים נבחרים לצרוב בדיסק... ריח לקנות בושם אחר...למרות שממש במעס אותי...כי קטורת כבר קניתי לו בטו באב... מישוש אני יקנה לו את הבוקסרים מקאסטרו שהוא אוהב ואת הארנק טעם -שוקולדים וגלידה...יין...

למעלה