עזרה דחוף

• פותח הנושא cj33
  • פורסם בתאריך
מצב
הנושא נעול.

K85

New member
יש מדבקה

הכוונה ב´דן´, לאיזה קו הוא משוייך?
יש מדבקה
אני ראיתי שעל כל אוטובוס של דן יש מדבקות קטנות שמודבקות על כמה חלונות שבהן כתוב את מספר האוטובוס, מספר הקו ונדמה לי שגם את שם החניון שבו האוטובוס חונה. המדבקות די קטנות והן מפוזרות על חלונות האוטובוס, בסך הכל הפרטים שעליהן הם לעובדי דן ולכן הן לא בולטות כל כך.

seffic

New member
קוים 101ו- 102

לגבי האוטובוסים הירוקים היפים
לדעתי זה מכוון. עובדה שבחלק מהקווים כמעט כל האוטובוסים הם כאלה (בעיקר 129 ו-139, וגם הרבה מהאוטובוסים בקווים 11, 114, 115...), ובקווים אחרים כמעט אין כאלה. כמו כן, למשל, בקווים 10, 12 ועוד פועלים כמעט אך ורק אוטובוסים מהטיפוס העירוני (עם הרבה מקום לעמידה), בעוד שבקו 101 יש הרבה אוטובוסים מהטיפוס הבינעירוני, אלה עם מקומות הישיבה הנוחים - אבל בעיקר האדומים הישנים.
קוים 101ו- 102
בקוים אלו פועלים בעיקר אוטובוסים בין עירוניים כיוון ש: הם מקשרים בדרך הקצרה ביותר בין תחנות מרכזית המפרץ לבת גלים,שמהם יוצאים קווים בין עירוניים.לכן צריך להפעיל בהם אוטובוסים בעלי תאי מטען גדולים. כמו כן,אני חושב שאגד משתמש בקוים אלו כדי "להעביר" אוטובוסים שסיימו פעילות בתחנה אחת ומתחילים שוב בתחנה השנייה.אז במקום שיסעו ריקים,ניתן להפעילם בקוי שירות אלו.

K85

New member
גם בינעירוניים חדשים

קוים 101ו- 102
בקוים אלו פועלים בעיקר אוטובוסים בין עירוניים כיוון ש: הם מקשרים בדרך הקצרה ביותר בין תחנות מרכזית המפרץ לבת גלים,שמהם יוצאים קווים בין עירוניים.לכן צריך להפעיל בהם אוטובוסים בעלי תאי מטען גדולים. כמו כן,אני חושב שאגד משתמש בקוים אלו כדי "להעביר" אוטובוסים שסיימו פעילות בתחנה אחת ומתחילים שוב בתחנה השנייה.אז במקום שיסעו ריקים,ניתן להפעילם בקוי שירות אלו.
גם בינעירוניים חדשים
לי יצא לנסוע לא מזמן בקו 119 (מרכזית המפרץ-הדר-בת גלים) באוטובוס בינעירוני חדש לגמרי, נדמה לי שזה היה וולבו B10B. כמו שאמרת, גם אני חושב שפשוט מעבירים אותם ממרכזית המפרץ לבת גלים ולהיפך. (ובעתיד גם עד לחוף הכרמל.) וכדי שלא ייסעו ריקים משבצים אותם בקווים הנוסעים בין שתי התחנות.

קו 103

גם בינעירוניים חדשים
לי יצא לנסוע לא מזמן בקו 119 (מרכזית המפרץ-הדר-בת גלים) באוטובוס בינעירוני חדש לגמרי, נדמה לי שזה היה וולבו B10B. כמו שאמרת, גם אני חושב שפשוט מעבירים אותם ממרכזית המפרץ לבת גלים ולהיפך. (ובעתיד גם עד לחוף הכרמל.) וכדי שלא ייסעו ריקים משבצים אותם בקווים הנוסעים בין שתי התחנות.
קו 103
רק רציתי לציין שקיים גם קו 103, שאפשר לקרוא לו ´ישיר´ מרכזית המפרץ- מרכזית חוף-הכרמל. הקו נוסע בציר החוף (בר-יהודה - העצמאות - ההגנה) ונכנס למרכזית בת-גלים לכיוון דרום. כיום הוא פועל עד 09:00 בלבד, אך בעתיד כמובן יורחב ואולי גם יחליף את 101 (בקטע שבו 101 נוסע היום).

קו 103

גם בינעירוניים חדשים
קו 103
רק רציתי לציין שקיים גם קו 103, שאפשר לקרוא לו ´ישיר´ מרכזית המפרץ- מרכזית חוף-הכרמל. הקו נוסע בציר החוף (בר-יהודה - העצמאות - ההגנה) ונכנס למרכזית בת-גלים לכיוון דרום. כיום הוא פועל עד 09:00 בלבד, אך בעתיד כמובן יורחב ואולי גם יחליף את 101 (בקטע שבו 101 נוסע היום).

זו בדיוק הנקודה

יש ועוד איך
לא חסרים קוים שמשרתים את האיזורים הנ"ל. למשל משאול המלך לאלנבי קוים 18 ו-82. מאבן גבירול קו 72. מעזריאלי יש את קו 63. כל הקוים האלו פועלים בתדירות די גבוהה. וגם אם אין קו ישיר לגמרי בין שתי הנקודות המבוקשות,למה לא לקנות חופשי יומי ולהחליף אוטובוסים כמה שרוצים.הרי במרכז העיר פועלים קוים בתדירות גבוהה במשך כל שעות היום,וההחלפה היא נוחה ומהירה.
זו בדיוק הנקודה
האינטרס של ´דן´ הוא שאנשים יקנו ´חופשי-יומי´ במקרה הטוב, או ישלמו פעמיים במקרה והם לא יודעים על ´חופשי-יומי´. זאת במקום נסיעה באוטובוס אחד, שעולה פחות.

Adam GTI

New member
63 הכי מתאים!

עזרה דחוף
איזה קו בתוך ת"א מגיע מעזריאלי לשינקין וחזרה?? תודה רבה מראש זה ממש דחוף
63 הכי מתאים!
רד בשד´ בן-ציון (זה אחרי הבימה, כדי שלא תפספס, מיד אחרי הבימה) ותלך ברגל לשינקין, לא משנה דרך איפה אבל זה ממש ממש לא רחוק, זה קרוב, אני חושב שהכי קצר ללכת דרך מלצ´ט. אני אישית גם הייתי הולך ברגל מעזריאלי (25 דקות הליכה) אבל זאת בחירה...

../images/Emo166.gifלשיינקין!

עזרה דחוף
איזה קו בתוך ת"א מגיע מעזריאלי לשינקין וחזרה?? תודה רבה מראש זה ממש דחוף
לשיינקין!
קח אוטובוס מס´ 63 לגבעתיים. אח"כ תחליף ל-67 עד לז´בוטינסקי. עם 50 או 51 לפ"ת. משם תתפוס "אגד" לנתב"ג. סע ב - 475 תל-אביבה ומהתחנה המרכזית - סע במהירות בקו 5 עד שדרות רוטשילד ותרד ליד שיינקין!! זה הכי
קל, ובאותה הזדמנות פירנסת גם את "דן" ו"אגד"

מצב
הנושא נעול.
למעלה