עזרה דחוף

AYELET1

New member
לאיזה מכשיר?

ומה כל כך דחוף בזה ?

מ ס ט י ק

New member
זה אותו הכינוי של זה שענית לו לפני

כמה דקות.. 2790.. אני מניחה שהוא גולש מהסלולרי לכן הוא לא שירשר אלא פשוט פתח הודעה חדשה... גלושים סלולרים לא יודעים לשרשר הודעות בד"כ..

puff1973

New member
לא מצליח לסנכרן יומן פגישות

לא מצליח לסנכרן יומן פגישות עם המחשב ומתוסכל מאד מה עושים

tzafrirs

New member
מותקן אצלך AS ?

אולי תפרט מה עשית, עד שהגעת למסקנה שאתה לא מצליח לסנכרן את הפגישות...

puff1973

New member
התקנתי אתPocket Informant 2005

עברתי לאחרונה מפאלם ל ipaq ואז היתה לי תוכנה על הדסק טופ ובה ראיתי את כל מה שיש בפאלם וכל הפגישות לוח שנה כתובות הופיעו גם בפאלם עכשיו אאני לא יודע איך אני רואה מה שיש לי ב ipaq במחשב עם איזו תוכנה הוא מסתנכרן בדיוק

tzafrirs

New member
גם לי הייתה בעיה דומה

כשעברתי מ- ZIRE 71 ל- ASUS A730W. הפאלם הסתנכן עם תוכנה מוזרה, לעומת הפוקט שמסתנכרן עם תוכנה מסודרת כמו ה- outlook. אאל"ט הפאלם יכול להסתנכרן איכשהו עם ה- Outlook, נסה לסנכרן את הפאלם עם ה- outlook. תחזור עם תשובות

puff1973

New member
הבעייה עכשיו עם ה ipaq

כרגע יש לי ipaq 2790 שהבאתי מחו"ל בקיצור איך אני מסנכרן אותו עם ה outlook כך שכל הפגישות יהיו מגובות במחשב

tzafrirs

New member
אאההה

לך ל AS תלחץ על option ושם תסמן calendar או מה שבא לך, אתה יכול להתכנס לאפשרויות ולהגיד לו לסנכרן את כל הפגישות שלך, כי ברירת המחדל שלו זה לסנכרן רק מהשבועיים האחרונים.

puff1973

New member
לא נותן לי לבחור

לא לוח שנה ולא אנשי קשר ולא אימייל ועוד שני דברים

tzafrirs

New member
הכוונה הייתה לשים פה את תמונה המסך

שלך, אתה יכול לצרף תמונה. למקרה שלא תצליח, אני אשים. הנה המייל שלי: [email protected]

tzafrirs

New member
צירפתי לפה את התמונה שלך

יש לי רעיון... אחרי שאתה מתקין את AS, ואתה מחבר בפעם הראשונה את הפוקט, הוא מזהה "חבר" חדש ושואל אותך האם אתה רוצה להיות אורח או "חבר" (פשוט אני לא זוכר את השמות), יכול להיות שבטעות בחרת אורח ?

למעלה