עזרה בC-ממשק גרפי

GoRsHmEtZ

New member
עזרה בC-ממשק גרפי

שלום, אני צריך ספריה בC שאיתה אני יוכל בתוכניות שאני מכין לעשות ממשק גרפי כמו של תוכנה בויזואל בייסיק(חלונות של WIN או של LINUX, תיבות טקסט, לחצנים וכו´) אני צריך שני ספריות כאלו-אחת ללינוקס ואחת לווינדוס! ---אם יש לכם רק של ווינדוס או רק של לינוקס אז תביאו מה שיש לכם--- תודה רבה רבה רבה...... נ.ב אני גם צריך הסבר בסיסי איך להשתמש בסיפריות ואיך לקמפל אותם(אם צריך לעשות משהו מיוחד) ////(אני מקמפל בלינוקס דרך התוכנה GCC)////

GoRsHmEtZ

New member
יש לך הסבר איך להשתמש בספריה הזאת?

יש לך הסבר או מדריך איך להשתמש בספריה הזאת? ולאיזה מערכת הפעלה היא מתאימה?

GoRsHmEtZ

New member
האם wxWindows היא לC?

האם wxWindows היא לC או לC++? ((((אני צריך את זה לC))))

galh

New member
לא יודע

אני חושב ש- ++C. עד כמה שאני מצליח לזכור עכשיו, לא קיימת חבילה כזו ל- C, אבל אני מניח שאני טועה. תנסה להריץ חיפוש בגוגל.

GoRsHmEtZ

New member
איפה יש הסבר מפורט(למתחילים) על GTK

איפה יש הסבר מפורט(למתחילים) על GTK?

תמיד עדיף

ספריה שהיא Multiplatform. wxWindows, היא C++ בלבד (אני פשוט אומר את זה כי היא הוזכרה פה קודם לכן). אבל נסה לבדוק את Visual MainWin של Mainsoft. זה כלי שדואג שכמעט של Win32 API יהיה ב-UNIX - לא רק גרפיקה.

GoRsHmEtZ

New member
צריך הסבר על Visual MainWin

האם תוכלו לקשר אותי למדריך על התוכנה? לא הבנתי מה היא בדיוק עושה, אם אתם משתמשים בה בבקשה תכתבו לי הסבר קצת מפורט מה היא עושה? והאם היא מתאימה למה שאני צריך? ----++++----++++----++++ אני צריך מין איזה ספריה או תוכנה שבעזרתה אני יוכל לכתוב תוכניות בשפת התיכנות C -עם ממשק גרפי.(כמו VISUAL BASIC) ----++++----++++----++++ תודה רבה רבה

GoRsHmEtZ

New member
ממשק גרפי בC

אם מישהו פעם עסק בלעשות ממשק גרפי בC בבקשה שייצור איתי קשר באי-מייל ושישאיר לי תגובה כאן בפורום. אני מאוד ישמח אם הוא יוכל להסביר לי ממש לדרגה של מתחילים ואז אני יוכל להתקדם כבר לבד. תודה

למעלה