עזרה ב"חמשת החושים"

זהרלה

New member
עזרה ב"חמשת החושים"

שלום לכולם
לבעלי יש יום-הולדת 30, אנחנו יורדים לסופ"ש באילת...חוץ מזה חשבתי על "מתנת חמשת החושים" אבל במתנות קטנות, כי הסופ"ש די יקר... למשהו יש רעיונות?

BloodyRose

New member
חמישה חושים דלי תקציב ../images/Emo13.gif

חוש הראייה - תמונה של שניכם ממוסגרת חוש הטעם - ארוחה שאת תבשלי לו (ואם אתם בעניין אז קצפת/גלידה/סירופ שוקולד..) חוש השמיעה - דיסק עם שירים שאתם אוהבים (אפשר להכין, לאו דווקא לקנות) חוש הריח - קטורת + מעמד יפה חוש המישוש - בוקסר, מגבת, מסאג' חושני
עלות כללית של כל הדברים הנ"ל: 100 ש"ח מקסימום מקווה שעזרתי

ShirShir

New member
עוד רעיונות...

חוש ראייה - מופע פרטי בלילה
חוש הטעם - כמו ש"בלאדי רוז" הציעה: "ארוחה שאת תבשלי לו (ואם אתם בעניין אז קצפת/גלידה/סירופ שוקולד..)" או אולי ארוחת בוקר מפנקת למיטה. חוש הריח - נרות, שמנים ריחניים.. חוש המישוש - מסאג' הדדי, סט לבנים חדש (עליך), חלוק רחצה.. כל זה הולך טוב עם אמבטיה מלאה קצף ושמנים ארומטיים, בקבוק יין/שמפניה ושתי כוסות, תותים/דובדבנים בקצפת וכו'..

זהרלה

New member
תודה לשתיכן, אבל...

אני רוצה לעשות לו את המתנה בבית המלון, כך שלצערי (או שמחתו? - עם איך שאני מבשלת ...) אני צריכה רעיונות יותר פרקטיים לבית מלון, כלומר פחות השקעה שם ויותר מן המוכן (כלומר לא דברים כמו בישול או ארוחת בוקר...) אה ומופע פרטי...נעשה כבר
...אולי יש לכן רעיונות נוספים לחוש הראייה? (יש לו תמונות משותפות שלנו בארנק...)

ShirShir

New member
עוד ניסיון.....

אולי משחק הניחושים - חמשת החושים? עליו לנחש פירות, חפצים, חלקי גוף..... חוש ראייה - סרט וידאו, סרט כחול, סרט בקולנוע... חוש שמיעה - מוזיקה מכל סוג... אולי צאו לקריוקי...דיסק/רדיו... חוש מישוש - שמן עיסוי או הזמיני אותו למסאג' מקצועי במלון,אמבט ריחני... חוש טעם - שוקולדים, יין, גלידה, שוקולד למריחה... חוש ריח - קטורת, בשמים, פרחים ריחניים, סבון מיוחד, אמבט ריחני... אגב, אני מצרפת קובץ word בו משחק משימות משעשע - מומלץ!!!

KarinDi

New member
עוד

רעיונות פרקטיים לבית מלון-לקנות לו שוקולד איכותי או סתם שוקולד שהוא אוהב, כמו שהציעו קצפת/תותים/שוקולד, אפשר לקנות שפתון בטעם שהוא אוהב (המלצה שלי:לובלו דובדבנים) ולתת לו נשיקה ארוכה ומתוקה, ובכלל-נשיקות הן חוש הטעם! אז אפשר לגוון בכיוון. מישי גם הציעה לקנות סוכריות גומי בצורת נשיקות ולצרץ לזה נשיקות ביצים... בקשר לחוש הראיה-צאו לים בלילה ותספרו כוכבים, תקני לו מתקן למשקפיים/משקפי שמש לאוטו, תכיני משחק הרכבה עם התמונה שלך, תכיני לו ספרון של תמונות שמראות אותך מתפשטת...

למעלה