עזרה ברייקי

עזרה ברייקי

אני אשמש כרגע כשליחה של חברה שלומדת רייקי ולא הכי מבינה משהו שאין לה אומץ לשאול. אני אישית לא מבינה בזה כלום כך שגם השאלה שלה מעורפלת לי אבל אני אשתדל. לפי מיטב הבנתי בטיפולי רייקי משתמשים במספר סמלים - השאלה שלה היא כיצד משתמשים בסמלים אלו בטיפול עצמו - תוך כדי חשיבה על הסמלים או בדרך אחרת? תודה מראש אוהבת חני

MsPiggy

New member
שימוש בסמלים ../images/Emo13.gif

יש כמה אפשרויות כאן - יש את השיטה המסורתית שאני לא זוכרת כי בכלל לא השתמשתי בה אף פעם. אפשר לכתוב את הסמלים על היד באמצע הטיפול (לצייר אותם עם האצבע על היד) וככה להשתמש בהם. אופציה שנייה - מציירים אותם עם היד לידך, לאיפה שאת הולכת הסמל נשאר במקום שציירת אותו לידך ואז כשאת צריכה להשתמש בו את פשוט מושיטה יד... לי לא נראה בהתחלה שזה ממש יעבוד, אבל צריך לנסות כדי לראות - ואיכשהו זה עבד בסוף
אופציה שלישית - בגלל שהסמלים בעצם מוטמעים בהילה שלנו מספיק לנו רק לחשוב עליהם או לדמיין אותם בשביל שהם יעבדו. לפני שעשיתי את הקורס מאסטר שלי לא השתמשתי בשיטה הזו בגלל שלא הרגשתי שהיא באמת עובדת בשבילי, אבל אחרי הקורס העבודה שלי עם אנרגיות טיפה השתפרה ולפעמים קורה שאני אפילו לא צריכה להשתמש בידיים שלי כדי לטפל ברייקי, אז זה כנראה די אינדיודואלי. ולסיכום: שימוש באינטואיציה הוא הכי חשוב כאן (או בתרגום חופשי: תעשי מה שבא לך!
) באהבה, ענבל

תודה יקירתי ../images/Emo140.gif

אני כמו שציינתי קודם שואלת את השאלה הזו לא ממש עבורי כך כמו שהשאלה היתה מעורפלת עבורי כך גם התשובה אבל אני בטוחה שהיא כלומדת את הקורס וודאי תבין למה התכוונת תודה תודה תודה אוהבת חני

את הסמלים של הרייקי שולחים גם למרחק

לאיש/ה מסויימים., אפשר גם תוך כדי טיפול לעשות את הסימנים על הגוף, לפי האינטואיציה שלך, לגבי המקום שאת מרגישה שהמטופל צריך. (את הסמל הראשון, סמל השליחה, לא מציירים על הגוף). ישנם 3 סימנים: הסמל הראשון שהוא סמל שליחה, הסמל השני שהוא הסמל המנטלי, והסמל השלישי הוא הסמל המעצים את הטיפול. כמובן שצריך לעבור קורס רייקי 2, על מנת לדעת, ולקבל כיוונונים.

למעלה