עזרה בפיענוח

Eila41074

New member
עזרה בפיענוח

פריסת שאלה האם - מצבי הכלכלי - ישתפר - בקרוב? האם - המגדל הבוער. מצבי הכלכלי - אביר המטבעות. ישתפר - עשר החרבות. בקרוב - שמונה גביעים. סיכום - הכוכב.

Eila41074

New member
אני לא כל כך יודעת איך להתייחס לפריסת שאלה

אבל אני אנסה - כי ראיתי עכשיו שזה תנאי לעזרה בפיענוח. האם - המגדל הבוער - מסמל התמוטטות טוטאלית וכואבת של הקיים באופן גורף. אני לא יודעת איך לקשר את זה למילה האם. מצבי הכלכלי - אביר המטבעות - השגת הרצוי לי (מצב כלכלי) תוך התחשבות בסביבה וזרימה עם המהלך של הדברים - בדיוק ההפך של הקלף הקודם לא? איך זה מתחבר? ישתפר - עשר חרבות -שיתוק מוחלט מכל הבחינות לאחר השתלטות של חשיבה אובססיבית ומחשבות שליליות. איך מחברים את זה למילה ישתפר שוב איך לי מושג איך לפרש את הפריסה הזו... בקרוב - שמונה גביעים - עזיבה פיזית או שינוי בגישה. סיכום - הכוכב - מסמל הזמנה לחלום וכמה שיותר גדול יותר טוב... השאלה היא האם החלומות יתגשמו...? שוב אין לי מושג איך לפרש את הפריסה הזו ביחס לכל מלה ואיך לחבר פה בין הקלפים... עזרה בבקשה..

אם את כבר בקטע של תורת הסוד

הפריסות הנבואיות הללו רק יחזקו מחשבה שלילית. למה שלא תשאלי במקום זאת מה / ביכולתך לעשות / בכדי לשפר / את מצבך הכלכלי / בזמן הקרוב?

Eila41074

New member
../images/Emo140.gifצודק - והינה התוצאה:

מה - שמונה גביעים - עזיבה או שינוי גישה ביכולתי לעשות - שלוש מטות - שלב ההתנהלות הנכונה מבחינה אנרגטית , מתחילים לראות תוצאות למעשינו אך עדין מתכננים את הפרוייקט כהשקעה של אנרגיה לטווח ארוך. בכדי לשפר - תשע מטות - רגע לפני קריסה, הבנה שלקחנו על עצמינו יותר מידי יודעים כי אנו על סף התמוטטות עצבים אך לא מוכנים לקחת הפסקה. את מצבי הכלכלי - צדק - שעור החלטת החלטות על מנת לשנות מסלול, הקשבה לתשובה הנכונה מתוך שקט וחיבור לרצון היקום שתביא לעתיד המוצלח ביותר והרמוניה עם הסביבה. בזמן הקרוב - הכוכב - חלומות גדולים מובילים לתוצאות גדולות - לא לשכוח לחלום. סיכום - אס החרבות - אופטימי - התחלה חדשה חיובית עבודה חיובית עם כוח המחשבה. יש לישם רעיונות חדשים במהירות. תודה נתנאל על העיצה הטובה. זה נראה לי די טוב חוץ מהתשע מטות. אשמח לקבל עזרה בפיענוח

איזה יופי ../images/Emo13.gif מישהו רוצה לנסות לקרוא?

אהבתי את הפירוש שנתת ל-3 המטות ! תשע המטות מראה לי על סביבה שלילית מסביבך וצורך להסתמך על עצמך ועל כוח השכנוע והאמונה שבך
נראה אולי עוד מישהו ירצה להגיב

Eila41074

New member
אז בעצם מה שיוצא פה

זה שאכן על ידי שינוי מחשבתי לכיוון חיובי וציור החלומות שלי אגיע אליהם? למרות הסביבה השלילית ?

Eila41074

New member
נ.ב. זה לא פירוש שלי זה מתוך אתר בנט

פשוט מאוד אהבתי את הגישה של המפרש שם

בהחלט

3 המטות מבקש להפנות את הגב לכל מה שמפריע ולהסתכל קדימה, לראות כיצד את משתמשת בכישורייך באופן יצירתי בכדי לקדם את עצמך. אס החרבות מראה כי תהיה לך ההזדמנות לחתוך מן הדברים כפי שהתנהלו עד כה.

Eila41074

New member
אס החרבות? יש פה עשר חרבות

האם התכוונת לעשר חרבות - הם המראים הזדמנות לחתוך מן הדברים כפי שהתנהלו עד כה. והאם הכוונה בלחתוך מבחינה פיזית או מבחינת תפיסה או יחס של הסביבה? ושוב תודה על העזרה

בפריסה למעלה רשמת שיצא

סיכום - אס החרבות - אופטימי - התחלה חדשה חיובית עבודה חיובית עם כוח המחשבה. יש לישם רעיונות חדשים במהירות. לא ראיתי 10 חרבות..... אס החרבות מדבר על לחתוך משני הבחינות שהעלית.

Eila41074

New member
אופס התבלבלתי בין שתי הפריסות

תודה על העזרה - הדברים הרבה יותר ברורים לי כעת.

למעלה