עזרה בנסיעה....

מצב
הנושא נעול.

ashkeloni

New member
עזרה בנסיעה....

עזרה בנסיעה....
אני רוצה ליסוע מאשקלון לאשדוד ביום חמישי ולהגיע לאשדוד (עדיף דרום בצומת ליד תחנת הרכבת) עד שעה 13:15 עדיף יותר מוקדם... איזה קו לקחת וכמה זה יעלה לי? את מי כדי לקחת? את אגד? את קונקס? (שאגב מה הכתובת של האתר שלהם?)

nitsansh

New member
קו 15 של קונקס

עזרה בנסיעה....
אני רוצה ליסוע מאשקלון לאשדוד ביום חמישי ולהגיע לאשדוד (עדיף דרום בצומת ליד תחנת הרכבת) עד שעה 13:15 עדיף יותר מוקדם... איזה קו לקחת וכמה זה יעלה לי? את מי כדי לקחת? את אגד? את קונקס? (שאגב מה הכתובת של האתר שלהם?)
קו 15 של קונקס
ולצומת עד הלום אפשר גם 311 של אגד.

ashkeloni

New member
תודה רבה!

קו 15 של קונקס
ולצומת עד הלום אפשר גם 311 של אגד.
תודה רבה!
ואיפה אני יכול לקבל לוח זמנים? באיזו שעה לעלות לאוטובוס באשקלון? אני צריך גם אוטובוס בחזרה לאשקלון משעה 20:50 יש עדיין אוטובוסים בשעות האלו?

nitsansh

New member
תבדוק באתר של קונקס

תודה רבה!
ואיפה אני יכול לקבל לוח זמנים? באיזו שעה לעלות לאוטובוס באשקלון? אני צריך גם אוטובוס בחזרה לאשקלון משעה 20:50 יש עדיין אוטובוסים בשעות האלו?
תבדוק באתר של קונקס

ashkeloni

New member
מצאתי את האתר....

זאת הנקודה....
אני לא מוצא אותו... אפשר את הכתובת?
מצאתי את האתר....
בלוח זמנים לא כתוב שהאוטובוס עובר בצומת עד הלום... סימנתי באדום את הזמן שאני רוצה ליסוע בו...אבל לא רשום שהוא עובר דרך בעד הלום...הוא עובר שם? מישהו יכול לתת לי את הטלפון שלהם?

nitsansh

New member
תבדוק באתר של קונקס... עם הלינק

תודה רבה!
תבדוק באתר של קונקס... עם הלינק
קונקס

מצב
הנושא נעול.
למעלה