עזרה בזיהוי משחק מחשב ישן יחסית

עזרה בזיהוי משחק מחשב ישן יחסית

זה משחק fps, אבל לא בסגנון דוּם או quake, כלומר יש שם מעט יותר מחשבה משני המשחקים האלו שרק יורים בהם ללא הבחנה(ביקורת לא סמויה
).
אפשר לומר שהוא דומה יותר ל- halflife, או farcry(בערך) ואולי גם prey.
המשחק לטעמי יצא בין השנים 1998-2006.
כן, הטווח די נרחב.
לטעמי הוא יותר לכיוון השנים הרחוקות יותר, אבל יכול להיות שאני טועה.
אם איני טועה, היו שני משחקים בסדרה הזו(לפחות. אני לא יודע אם היו שלושה, אבל למיטב זכרוני, שניים היו).
עד כאן, לא אמרתי בעצם, שום דבר.
הדבר היחיד שאולי יעזור לכם, לעזור לי הוא, שאני זוכר שתחילת המשחק קורית בתוך מערכת מנהרות מתחת לאדמה.
אני זוכר צבע אדום, כלומר שהמנהרות בצבע אדום.
אני מתחיל ללא כלום ומוצא לאט לאט כלי נשק, כמובן לאחר שאני הורג מישהו ולוקח את נשקו.

זכור לי שבהמשך המשחק, אני מגיע גם למין חללית כזו(לא בטוח שזו חללית. זה רק מצטייר לי ככה היום, אבל זה בהחלט לא ניראה מבנה נורמלי, כמו בית רגיל שגרים בו אנשים, או מבנה תעשייה כלשהו) ושם אני הולך במסדרונות והורג אנשים(טוב, זה שוב לא אומר כל כך הרבה).
מה שכן, אני זוכר שהמערכת הזו שאני הולך בה, יש בה את הצבעים צהוב, כחול ואולי אפור ולבן, כלומר שהמקום עצמו, צבוע בצבעים האלו.

מקווה שתוכלו לעזור לי.
אני מתגעגע למשחקי FPS ישנים ואהובים מפעם ואני זוכר ששיחקתי בזה לפני כמה שנים טובות, אבל את השם אני לא זוכר.

יש עוד משחק שאני זוכר ששיחקתי בו בעבר(גם ישן), אבל לגביו אין לי תיאור שיוכל לעזור לי, לעזור לכם, לעזור לי
.

מודה לכל עזרה.

נ.ב.
אם יש לכם המלצות למשחקים דומים לאלו שכתבתי למעלה, כלומר לא סתם יריות ללא הבחנה, אלא קצת יותר מתוחכם, מהשנים הרחוקות יותר, אשמח לשמוע.
מבחינתי crysis שיצא ב- 2007, חדש לי מדי.
האמת היא, שהמחשב שלי לא מסוגל להריץ אותו(כרטיס מסך חלש מאוד ובעצם, המחשב עצמו כבר לא כל כך חדש
).
אז משחקים, נניח מ-2006 ומטה, אבל גם לא מתחת ל-1998(half life הוא הגבול התחתון שלי, למרות שהמשחק עצמו, אחלה של משחק. אני מדבר על גבול של שנים
).

שוב תודה רבה, גם לכל מי שינסה אפילו לנחש, למרות שאולי לא יקלע

לא, זה לא זה.

גם ישן מדי וגם פותח לדוס.
שלי, למיטב זכרוני, עבד על ווינדווס, כלומר לאחר ימי הדוס העליזים
.
בכל מקרה, מודה לך על הנסיון!

Ihavenonick

New member
האם יש עוד משהו שאתה זוכר?

איך נראו האנשים? חלק מהסיפור? משהו?

הרבה משחקים מתחילים במצב של חוסר אונים ואז מתחילים לקבל את הנשקים

לצערי לא. כניראה

שאצטרך לעבור שוב על הרשימה של משחקי ה- FPS בויקיפדיה.
עברתי על זה ברפרוף פעם אחת ולא הגעתי למשחק שלי(אבל הגעתי ל- farcry שלא ידעתי עליו עד לפני שבועיים וזה גם משהו
).
אם כבר אנו משוחחים, תוכל להסביר לי מה ההבדל בין משחקי פעולה לבין משחקי FPS?
בכל מקרה, המשחקים שאני אוהב הם אלו שלא רואים את הגיבור, אלא רק את נשקיו שהוא מחליף, כך שניראה לי שזה אכן FPS.

Ihavenonick

New member
FPS = First Person Shooter

אם כבר אז אני ממליץ על FEAR. זה משחק אימה מגוף ראשון שאהבתי מאוד בזמנו

sky121

New member
Red Faction?

המשחק יצא ב-2001 שזה בתוך הטווח השנים שרשמת.
המשחק מתרחש ברובו על כוכב הלכת מאדים, אולי בגלל זה אתה זוכר שהצבע אדום שלט שם.
מנהרות ומסדרונות היו בשפע, כי היה למפתחים גימיק מהפכני לזמנו. בו אפשר היה לפוצץ במקום מסוים את הקיר וליצור פתחים חדשים. מה שמכונה "סביבה הריסה", המשחק הזה היה בין הראשונים לעשות בזה שימוש.

, נדמה לי לפי

הוידאו כאן, שזה אכן זה!.
זה ממש מזכיר לי את המנהרות של אז בהתחלה!.
כל הכבוד לך ותודה רבה

אין ירידה "ברמה" מהשני לראשון?

כלומר, לא התבעסת לחזור אחורה?
אני לא זוכר אם שיחקתי בכלל את השני, אבל בטח התקדמו קצת מאז הראשון
.

Ihavenonick

New member
הייתה ירידה, לכן שיחקתי רק כמה שעות

בגלל זה מעכשיו אני מנסה לשחק בסדר רגיל של משחקים ולא בסדר הפוך

טרמפיסט

New member
נשמע לי כמו Requiem : Avenging Angel

משחק בו משחקים מלאך בשם Malachi שהפך לבן אדם; המשחק אכן מתחיל במנהרה אדומה שלאחריה מגיח המלאך לעולם החומרי.
במשחק ממלאים משימות שונות ועוזרים למחתרת מורדים להתנגד לשלטון עריץ.

למעלה