עזרה בבקשה..

x RAN x

New member
עזרה בבקשה..

התקנתי משחק אבל כשאני רוצה להעלות אותו מופיעה הודעת השגיאה הבאה: unable to initialize directx 8.0-device creation failed! file c:\projects\RF_PC\vsdk\gr_direct 3d.cpp-line:1872 יש לי מחשב אינטל פנטים 3 1000 מגה הרץ - ווינדוס 98 - וודו 3 3000 - directx 8!! כשאני פותח את dxdiag-display רשום למטה: the file 3dfx.16v3.drv is uncertified. אין לי שמץ של מושג מה לעשות ואיך להעלות את המשחק. תודה לכם

qwazimodo

New member
זו לא התעלמות , פשוט ...

הכל חשאי אצלך .... ההנחה הבסיסית היא שהמשחק צרוב , ולכן לא פנית לתמיכה של ספק המשחק... בכל אופן , לפי מה שתארת ייתכן והדרייברים של כרטיס המסך לא מתאימים כ"כ ... מה זה ה- dxdiag-display ???? בכל אופן , רצוי להוריד דרייברים עדכניים , להסיר DX8 , להתקין דרייברי כ. מסך חדשים , ולהתקין אחורי זה DX8 . אם לא ניתן להסיר DX8 מומלץ להתקין DX8.1 אחרי עדכון הדרייברים לכ. המסך. ביי.

x RAN x

New member
הבעיה היא..

שאין לי מושג מאיפה להוריד דריידרים עדכניים?איזה דרייברים בדיוק מתאימים לי ומה זה בכלל דרייברים? אתה מבין את הבעיה שלי-חוסר ידע. גם אם תיתן לי לינק לעדכון דרייברים אני לא אדע איזה הם המתאימים לי לכן אני צריך שתתחשב בי ותיתן לי הסבר מפורט מאוד ואם יהיה גם לינק אז גם פה אני צריך שתנחה אותי מה להוריד בדיוק. סליחה על הניג´וס.

למעלה