עזרה.. בבקשה

m m b

New member
עזרה.. בבקשה

שלום לכולם אם מישהו פה יכול להמליץ לי על זמרים ולהקות רוק טובות.. אני בעיקר שומע pearl jam bon jovi gun's אז אם אפשר משהו בסגנונות שלהם יותר... תודה רבה!

הוד11

New member
הממממ תקשיב

שלוש הלהקות שאמרת אין ביניהם כלכך קשר מוזיקלי בתור חובב פרל ג'אם אני יכול להמליץ לך על סאונדגארדן, טמפל אוף דה דוג (להקה של אלבום אחד משותף של חברי סאונדגארדן ופרל ג'אם) ואם בא לך גראנג' יותר כבד אז אליס אין ציינז אהה וגם ג'רי קנטראל מאוד מזכיר אותם, כדי לך לנסות בנוגע לגאנז ובון ג'ובי אני לא שומע אותם כלכך אז אני לא יודע מה להמליץ לך

m m b

New member
כן אני יודע...

כן אני יודע שאין בניהם קשר בגלל זה לקחתי את שלושתם כי אלה סוגי המוזיקה שאני אוהב לשמוע.. אבל תודה רבה רבה עזרת לי מאוד!!!

yaelilo

New member
אולי...

אולי תנסה את staind ואת creed הם לא הכי דומים אבל הם גם טובים

LEATHER REBEL

New member
מעניין מאד...?

איך מטאליקה מזכירה לך את גאנז? הרי הם מעולם לא נשמעו דומות זו לזו. האמת, בצליל הן אפילו לא מזכירות זו את זו. בראיונות מתחילת שנות ה 90 הם דיברו זה על זה. את זה אני זוכר. הם אפילו הופיעו ביחד בפסטיבלים, אבל מעבר לזה? חוששני שצריך דמיון מפותח במיוחד בכדי לגלות איזה שהוא קשר.

brass monkey

New member
אותו בסיס בערך של שירים....

אותו מבנה... שיר עם סולו של הגיטריסט. אם אין סולו אין שיר. וגם שניהם כבדים, וסולואים מהסוג המרגש... קל מאוד להרגיש שזה דומה.....

LEATHER REBEL

New member
האמנם?

אבל גם אצל אירון מידן, אם אין סולו אז אין שיר! ומה עם כל שלל להקות ה HAIR METAL שפרצו בשנת 1987 ? מטאליקה כבדים פי כמה מגאנז! וגם בתקליטים הראשונים מנגנים הרבה יותר מהר! סולואים מהסוג המרגש? בתקליטים הראשונים של מטאליקה? אולי בעותקים שאתה שמעת. לא אלה שאני שמעתי. מישהו כנראה אירגן שאני אשמע עותקים מיוחדים בלי הסולואים עליהם דיברת. גם ההשפעות של שתי הלהקות אינן זהות: בעוד אצל גאנז ההשפעות הם (הם אמרו!) קווין, רולינג סטונז, נזארת' וזפלין... הרי שאצל -מטאליקה- ההשפעות הן איירון מיידן, ויצ'פינד, ווייט ספיריט, פראיינג מנטיס ושאר שלל להקות ה NWOBHM שרובן לא הצליחו ממש בזמן אמת. לארס אולריך טוען שאלה ההשפעות! כפי שכבר אמרתי קודם: בכדי למצוא איזה שהם קווי דמיון בין גאנז למטאליקה -באיזו תקופה שהיא- יש קודם כל צורך בדמיון מפותח מאד. לי אישית יש דמיון וקולטים אותו בסקירות התקליטים שאני כותב פה ושם, אבל בכדי לקלוט איזו שהיא הקבלה בין גאנז למטאליקה... חוששני שהדמיון שלי לא עד כדי כך מפותח.

brass monkey

New member
טוב קיבלתי, רק הערה:

סולואים מרגשים!!! יש בmaster of puppets בכל האלבום! בשירים: Master of Puppets- אחת השבירות היפות והמרגשות של כל הזמנים (והמרגשות) והסולו שאחריה הוא סולו מצויין... Welcome Home (Sanitarium) - כולו מוקף בסולואים מרגשים מאוד.. orion - אנסטרומנטלי ממש מרגש, עם סולו מאוד מרגש.... ב Ride the Lightning Ride the Lightning - יש סולו לקראת הסוף מרגש... Fade to Black - האמאמא של כל הסולואים המרגשים, כל השיר מוקף בסולואים מרגשים... The Call of Ktulu - אינסטרומנטלי עם סולו מרגש... ...And Justice For All - בכולו יש מלא... וההכי מרגשים : One ו To Live Is To Die באלבום השחור: The Unforgiven Nothing Else Matters The God That Failed - גם אחד הסולואים היפים... וזהו. עד כאן זה הראשונים. חוץ מהם היו בהמשך גם הרבה אבל אחד ממש שאני אוהב: The Outlaw Torn

LEATHER REBEL

New member
מעולם לא אמרתי שלא היו סולואים

אצל מטאליקה. רק הדמיון בין גאנז לבינם אינו קיים.

למטאליקה גם הייתה השפעה ברורה

מהארדקור פאנק וקראוסאובר מה שמוכיח שמטאליקה הייתה יותר כבדה מגאנז אנד רוזס

תנסה את רד הוט צילי פפרז../images/Emo99.gif

למעלה