עזרה, בבקשה!!!!

מצב
הנושא נעול.
עזרה, בבקשה!!!!

עזרה, בבקשה!!!!
יש רכבת בטבריה? וכמה עולה נסיעה מחיפה עד לתל אביב ברכבת? תודה

איליה.

New member
רכבת? בטבריה? ../images/Emo13.gif

עזרה, בבקשה!!!!
רכבת? בטבריה?

הכי קרוב שהרכבת הגיעה לטבריה היה בתקופת המנדט הבריטי, כשרכבת העמק הגיעה עד החוף הדרומי של הכנרת. נסיעה מחיפה לתל אביב ברכבת - אני לא זוכר את המחיר המדויק (אפשר לבדוק באתר הרכבת). רק שתדעי - אם את מגיעה מטבריה אז את צריכה לעלות על הרכבת בתחנת לב המפרץ, לכן זה יוצא בכמה שקלים יותר יקר מאשר מחיפה. באתר הרכבת, תחת "זמנים ותעריפים", תחפשי מלב המפרץ לתל אביב.

K85

New member
מחירים ורכבת לטבריה

עזרה, בבקשה!!!!
מחירים ורכבת לטבריה
מחיר נסיעה ברכבת מחיפה לתל אביב הוא 23 שקלים, מחיר כרטיס הלוך ושוב הוא 41.5 שקלים, אך לרכת ישירה יש להוסיף למחיר הכרטיס שלושה שקלים. (אין מה לעשות, על כל דבר טוב לוקחים היום כסף לצערי.) לטבריה לא מגיעה הרכבת מאז הפסקת פעילותה של רכבת העמק הנוסטלגית. (שגם היא הגיעה עד צמח בלבד ומשם המשיכה אל תוך סוריה.) ולפי מה שידוע לי, רכבת לטבריה אף לא נמצאת בתוכניות רכבת ישראל לפחות ל-20 השנים הקרובות. (אם מישהו יודע אחרת הוא מוזמן לתקן אותי.)

תודה

מחירים ורכבת לטבריה
מחיר נסיעה ברכבת מחיפה לתל אביב הוא 23 שקלים, מחיר כרטיס הלוך ושוב הוא 41.5 שקלים, אך לרכת ישירה יש להוסיף למחיר הכרטיס שלושה שקלים. (אין מה לעשות, על כל דבר טוב לוקחים היום כסף לצערי.) לטבריה לא מגיעה הרכבת מאז הפסקת פעילותה של רכבת העמק הנוסטלגית. (שגם היא הגיעה עד צמח בלבד ומשם המשיכה אל תוך סוריה.) ולפי מה שידוע לי, רכבת לטבריה אף לא נמצאת בתוכניות רכבת ישראל לפחות ל-20 השנים הקרובות. (אם מישהו יודע אחרת הוא מוזמן לתקן אותי.)
תודה

מצב
הנושא נעול.
למעלה