עזרה בבקשה..

עזרה בבקשה..

שלום אני לא יודעת אם זה המקום הנכון .. אבל בכול זאת אין לי מה להפסיד אני ישאל.. אני ילדה בת 14 בכיתה ט' , לפני מספר ימים קיבלנו עבודה בספרות שקשורה לספר תרנגול כפרות / אלי עמיר . אחד הנושאים לעבודה הוא : מערכת היחסים בין המתבגרים לבוגרים. בנושא זה נתון פרק : ההתנגשויות בין מתבגרים לבוגרים בגיל ההתבגרות. בפרק זה אני צריכה להרחיב על התנגשויות שמתרחשות בתקופנתו ולהביא מספר דוגמאות. אני חושבת כיצד אני יכולה להביא ולהרחיב על הפרק הזה על הצד הטוב ביותר. ואני ישמח אם תעלו מספר מקרים שקרו לכם או תציעו לי רעיונות .. או אפילו מקורות לחפש או אפילו מה נראה לכם שאפשר לעשות בפרק זה. ואם גם אף אחד לא יעזור לי אז לא נורא ותודה על הזמן שהקדשתם לקרוא את זה. בתודה מראש, בל ממן

גלי®

New member
תגידי, בל חמודה, את לא רבה עם

ההורים שלך ? כי אם כן, יש לך חומר ליותר מפרק אחד... תחשבי על מה אבא או אמא אומרים כשאת חוזרת מאוחר, למשל... או על מה הם אומרים כשאת אומרת שאת רוצה עגיל באף (לא יודעת, סתם עלה לי...:), או בתקופה של הפיגועים, כשרצית לנסוע לחברה... נתתי לך כיוון ?

תגובה

קודם כול תודה שהגבת. ודבר שני .. אני אכן רבה איתם ואכן נתת כיוון .. אבל אני חושבת דרך מקורית להציג תעניינים .. כי אני תמיד חשבתי שמקוריות היא חלק גדול מהעבודה לא משנה באיזה נושא או תחום. ואני לא יודעת עד כמה אני יכולה להרחיב על הריבים . אני חושבת על כיוון יותר ממוקד . אומנם יש הרבה חילוקי דעות ביני לבין ההורים כמו בכול בית של הורים ומתבגרים. אבל אני מתלבטת כיצד להציג / לחשוב על רעיון מקורי לעלות תבעיות וכיצד אני יכולה להרחיב כמה שיותר ובצורה טובה על החילוקי דעות ועל ההתנגשויות.

גלי®

New member
את לא חייבת לכתוב על זה מהזוית

האישית... תושיבי שלוש-ארבע חברות שלך ופשוט תקטרו על ההורים... תראי מה הנקודות המשותפות שחוזרות, נסי להבין מהיכן הן נובעות (פער דורות וכן הלאה), רכזי את החומר ושם יהיה לך את השלד...

למעלה