עזרה בבקשה!!!

maorta

New member
עזרה בבקשה!!!

יש לי חבר טוב שיש לו חברה, הוא וחברה שלו חברים כבר קרוב ל3 חודשים אך יש בעיה קטנה ביניהם. יום שישי שהיה הייתה מסיבה, וחברה שלו לא הייתה והוא קצת בוא נגיד היה עם אחרת(רקד איתה ונישק אותה). וחברה של חברה שלו הייתה במסיבה,וחברה של חברה שלו סיפרה הכל לחברה שלו ומאז הוא מנסה לנשק אות הנשיקת שלום והכל היא לא מוכנה לשמוע ממנו היא לא מדברת איתו האם זה אומר שחברה שלו נפרדה ממנו? ומה לעשות בעניין שזה שהיא לא מדברת היא כמו חומה שאי אפשר לעבורר מה עושים בעניין הזה מה הוא לא עשה הוא שלח לה מכתבים שלח לה פרחים כלום לא עוזר מה עושים הוא משוגע על חברה שלו אבל היא לא מדברת ולא אומרת לו כלום בבקשה תעזרו תודה מראש

bravdy

New member
ממממ........

כואב לי על חבר שלך כי גם אני עברתי את זה חבר שי לא סלח לי על נשיקה (בסוף כן) מה שעשיתי זה לא הפסקתי להתקשר, להסביר, לשלוח לו הודעות חמודות לפאלפון מאתרים, עד שהוא התקשר וסלח לי שיסביר לחברה שלו שזאת היתה טעו והוא חולה עליה ושזה לא יקרה שוב

על טעויות צריך לשלם...?

אני יכולה בהחלט להבין את החברה שמרגישה פגועה ונבגדת. חשוב שגם החבר שלך יבין שהוא מאוד מאוד פגע בנערה שהוא אוהב. למרות שמעולם זה לא קרה לי אישית, זו לא הפעם הראשונה שאני שומעת ש"זה קרה בטעות", "נסחפנו". מה עושים לאחר מכן? מבינים שהאמון נפגע (וזה לא משנה באיזה גיל הצדדים), שקשה מאוד לשקם אמון אך זה בהחלט אפשרי. אז, בקשר למה ששאלת...האם זה אומר שהיא נפרדה ממנו? אי אפשר לדעת. התשובה רק בידיים שלה. ואני מציעה לחבר שלך שיגש וישאל אותה, אם זה גורם לו הרבה צער והוא חייב לדעת עכשיו (כי עצם השאלה עלול גם להרוס). הוא יכול לשוח "שליחים" שיבררו. אני יודעת שבאופן טבעי, בגילאים הצעירים יותר זה מאוד מאוד נפוץ (ונמצא גם אצל הבוגרים, אולי קצת פחות). מעבר לזה...כל עוד הוא מרגיש שהוא רוצה אותה חזרה, להמשיך להיות בסביבה, להמשיך להראות לה שהוא מצטער ורוצה אותה, אבל גם לתת לה מרחב נשימה ולהבין שיתכן והטעות הזו תעלה לו במחיר מערכת היחסים. לא קל. אין מתכון פשוט. ואני מקווה שהוא למד שהמחיר על המעידה גדול. אולי גדול מכפי שכדאי לשלם...

למעלה