עזרה בבקשה!

tykoosh

New member
עזרה בבקשה!

שלום וברכה! אני בן 29 יש לי צבע עור בהיר. בשנים האחרונות אני סובל מהזעת יתר ומחום גוף שמתבטא באדמומיות בצוואר וקצת בפנים(הסמקה) זה קורה כשאני נפגש עם אנשים בין אם זאת קבוצה לבין אם זה בן אדם אחד. אני מתחיל להזיע ולהרגיש איך החום עולה לי לפנים. עיקר ההזעה היא בבית השחי. אני רוצה לטפל בזה ולצאת מזה האם זה סוג של חסימה נפשית שבעזרת טיפול אלטרנטיבי ניתן לטפל בזה?

0 אור 0

New member
רפואה משלימה יכולה לסייע

אתה צריך להבין שמדובר פה בתהליך שאתה תעבור בליווי ועזרה של המטפל - לא בכדור שלוקחים והבעיה נעלמת. תבחר אחת השיטות שאתה מתחבר אליה ותתחיל, אני אישית מתחברת לשיטות הפיזיות יותר - דיקור, רפלקסולוגיה, תזונה , צמחים - אבל זה לא אומר ששיטות אחרות פחות יצליחו.

אסתי123

New member
לי היתה הצלחה בטיפול בהזעת יתר בשילוב של

טיפול קינסיולוגי וטיפול בכלים שלובים. כול-טוב

יעל ND

New member
הייתי ממליצה לך

לפנות דוקא לפסיכולוג קונבנציונלי, שעובד בשיטה ההתנהגותית. אני חושבת שתוך 4-6 מפגשים, תדע להתמודד עם הבעיה לתמיד. בהצלחה!

hal767

New member
גורם הבעיה קשור לפסיכולוגיה שלך

ובזאת יש לטפל. אני לא ממליץ לטפל בסימפטומים המתוארים, אלא לטפל בשורש הבעיה. קיים קשר בין גוף לנפש לשני הכיוונים, ולכן כדאי גם לטפל בצד השני של הבעיה. תזונה טבעית נכונה, הרפיה, הפעלה גופנית, נשימה נכונה, עיסוי רפואי ורפלקסולוגיה יסייעו לשפר את המצב בנוסף לעיסוק בפסיכולוגיה ובצורת החשיבה.

אסתר84

New member
הי

רפלקסולוגיה מאוד יכולה לעזור לך. חוץ מזה מה שאתה מתאר קשור לחום פנימי רב.. מזונות מסויימים יכולים להחריף את המצב. כולל - תבלינים מחמים (קינמון למשל , פלפל שחור/חריף... ועוד), עגבניות.. תזונה רצוי ומומלץ ללכת למי שמתמחה בכך. יכול להיות מרפא סיני או נטורפותיה. אסתר

למעלה