עזרה בבקשה ^^

galileho

New member
עזרה בבקשה ^^

יש לי אייפוד 80 ג'יגה וידיאו אם זה רלוונטי התחלתי להעביר אליו וידיאו לא מזמן ויש לי שתי בעיות 1. לא משנה איזה גודל הסרטון שאני מעבירה זה מעביר לי רק 3 דק' ממנו ולא יותר אז יוצא שאם אני מעבירה סרטון של 10 דק זה יעביר לי רק את ה3 דק' הראשונות למישהו יש מושג מה הבעיה? זה ממש מתסכל 2. אני מצליחה להעביר הכל רק לmovies ולא לתיקיות האחרות הבעיה הראשונה יותר קוסמת לי כרגע עם השנייה אני יכולה לחיות אני מודה מאוד למגיבים ולקוראים

LinkTree

New member
תעבדי עם VIDEORA

חינמית ומצויינת יש קישור לתוכנה בקישורים של הפורום בסיום ההמרה היא גם מכניס אותו לאייטיונס

Thestral

New member
שאלה שקשורה לקבצי וידאו../images/Emo108.gif

יש לי את האייפוד וידאו 30, קניתי אותו לא מזמן, כשאני רוצה לגרור קבצי וידאו אל הספריה הוא לא מאפשר לי להכניס אותם אל הספריה של האייטונז, הבנתי שצריך להמיר אותם איכשהו, אבל אני לא ממש מתמצא, אז אם מישהו פה יכול לעזור לי ולהדריך אני אודה לכם מאוד- תודה^^

blue110

New member
תשובה

ניתן להכניס לאייפוד רק קבצים מסויימים אחד מהם הוא mp4 . אחת התוכנות שממירות ואני כבר אומר שזה פשוט היא videoOra. הינה קישור למדריך (זה קובץ להורדה) שהוא מהטאגליינס של הפורום. http://img2.tapuz.co.il/forums/69279703.doc מקווה שעזרתי!

Thestral

New member
אני מקווה שזה יעבוד. ממש תודה!../images/Emo108.gif

^-^ וחג שמח |הקפות|

Thestral

New member
אוקיי שאלה זריזה../images/Emo108.gif

נמממ... הצלחתי להמיר אותו לקובץ MP4 [הגרסה של התוכנה כנראה השתנתה כי זה לא פועל כמו בהוראות הפעלה כל-כך]... השאלה היא אם האייפוד יוכל לקרוא אותו בתור קובץ MP4 ולהראות גם את הוידאו ואם זה יכנס בכלל לאייטונס... שוב ממש תודה למי שיכול לעזור...

ilusha2007

New member
מקווה שהוונתי נחון ...

האיפוד יכול לקרוא MP4 ולהראות גם את הוידאו בגלל שMP4 זה פורמת של וידאו כמו AVI (לא לבלבל אם MP3 ) וגם לאייטונס זה יכנס ( חוץ מה MP4 והפורמת של אפל הוא נראה לי לא מקבל כלום )

blue110

New member
כן זה יעבוד ..

לאחר שתמיר את הקובץ הוא יופיע לך אוטומטית אני חושב תחת הכותרת movie באייטונס.. לאחר מכן תעביר אותו לפי המדריך וזה יפעל. לי יש באייפוד קבצי וידאו של mp4 וזה פועל מצויין.

למעלה