עזרה בבקשה ה-JASJAR כבה בפתאומיות

עזרה בבקשה ה-JASJAR כבה בפתאומיות

ועד שאני מטעין אותו דרך תקע החשמל מה יכולה להיות הבעייה? קצת נתונים :המכשיר הוא JASJAR רום שחבר שלי הביא לי אבל אצלו זה עובד מעולה עברית של איירון אתמול זה קרה שוב הכל בסדר אני גולש,משחק ,מצלם הכל בסדר פתאום ללא אזהרה מוקדמת המכשיר פשוט נכבה. לחיצה על כפתור ההפעלה מעלה את המסך שמראה את סוג הרום ועוד כל מיני נתונים (המסך שנדלק לאחר הSOFT RESET ) אחר כך עולה המסך של ה WINDOWS MOBILE ואז נכבה שוב ( הוא אפילו לא מגיע אל תצוגת "היום" שולחן העבודה מה שנקרא .) מה יכולה להיות הבעייה? בשני המקרים זה קרה כאשר הבטרייה עמדה על 43-45% כך שההשערה שזו הסוללה נפסלה לחלוטין וגם אם זו אכן הייתה הסוללה למה כשמהכשיר נכבה הוא עולה כאילו עשיתי הSOFT RESET ? לא מצילח להבין את זה פשוט כך בפתאומיות המכשיר נכבה ואינו עולה שוב עד שאני מטעין אותו דרך השקע החשמלי שבקיר אולי מישהו כאן יודע או שמע על דבר כזה? כיצד ניתן לפתור את הבעייה? תודה רבה מראש חברים יום נפלא

BravoMan

Active member
תופע מוכרת.

ממה שראיתי באתר XDA לJJ (הידוע כUNIVERSAL) יש בעיה במד סוללה שאינו מדויק. וזה בROMמים רשמיים. אם התקנתה ROM "מבושל" אז הסיכוי עוד יותר טוב שכשהוא מראה 45% הסוללה בעצם קרובה ל 0. ההתנהגות שאתה מתאר קוראת עצלי בJAMIN כשאני שוכח להטעין אותו והיא זהה כמעת לכל מכשירי WM5 שראיתי: כשהסוללה נמוכה מספיק המכשיר נכבה ולא עולה סופית עד שמטעינים אותו. המכשיר צורך הרבה סוללה בגלישה (בגלל התקשורת) וגם לא מעט בזמן משחק כך שקל לא לשים לב שגומרים את הסוללה.

כן תודה צריך להחליף סוללה

גם בפורומים בחו"ל יש המון אנשים עם אותה בעייה בסוגים שונים של מכשירים כנראה שהסוללה המקורית של HTC עושה בעיות שוב תודה

BravoMan

Active member
לא לכך התכוונתי.

ממה שקראתי הבעיה היא בדרייבר של הסוללה שאינו מדווח נכון את % הטעינה. הסוללה עצמה מחזיקה כרגיל, רק מד הסוללה אינו אמין.

למעלה