עזרה בבחירת מחשב ליישומים כבדים

mislif

New member
עזרה בבחירת מחשב ליישומים כבדים

קודם כל, מודה לכל האנשים הטובים שמבזבזים מזמנם כדי לתת שוב ושוב תשובות לעצלנים כמוני. מי יתן וירבו כמותכם. אני מתכוון לעבוד כפרי-לנסר בתחום התוכנה ולכן צריך מחשב חזק שיתמוך באפליקציות ג'אוה זוללות זכרון, יאפשר התקנה של ORACLE db server ויתן תשובות מהירות לפיתוח. המחשב אמור להיות נייד מאוד ולאפשר עבודה לזמן רב יחסית ללא סוללות, למשל בטיסות. מדובר על מחשב שאעבוד מולו מספר רב של שעות ביום, ולכן צריך מסך גדול ומקלדת נוחה. כמו כן, אשמח לקבל חוות דעתכם על השאלה, האם שווה לחכות עוד לקנית מחשב, או שירידת המחירים של המחשבים הפכה לנורמלית. התקציב הוא עד 6500 דרוש דיסק גדול וזכרון גדול של 1 GB ומעלה. אין חשיבות רבה למולטימדיה, למרות שסביר שהילדים שלי יגנבו לי אותו מדי פעם. תודה

Jan22

New member
הירידה הבאה

תהיה כנראה מתי שיכנס הקאווד-קור (מעבד ארבע ליבה) כך שבנתיים לא נראית באופק ירידה דראסטית, אלא יותר מבצעים ומכירות חיסול (תמיד יש). היישומים שאתה מתעתד להריץ נחשבות די כבדות ולכן עדיפות למעבד כפול ליבה (CORE-DUO נקרא).הארדיסק עם מהירות 5400RPM (זה הסטנדארט כיום ,אולם יש מקרים של 4200).זיכרון (כמו שאמרת) מינימום 1G (מהירות 533MHZ ומעלה) ושאר חומרה לשיפוטך. כדי להתרשם מדגמים כנס לZAP.CO.IL ותבדוק דגמים .

למעלה