עזרה אחרונה...

trik3000

New member
עזרה אחרונה...

אנשים אני צריך עזרה, בבקשה אני מתחנן!!!! יש לי מחשב נייד של קומפאק, ולאחרונה עשיתי שטויות ולכן אני רוצה לשחזר את המחשב בעזרת תקליטור שיחזור. אז הייתה לי בעיה, הדיסק בכלל לא עלה, ואז גיליתי שהדיסק בכלל לא עושה לבד את השיחזור, אלא הוא צריך קבצים מסויימים על ההרד דיסק... למזלי לא פירמטתי את המקום שנמצאו בו הקבצים, אז הדיסק עלה!!! אבל תראו מה הוא רושם לי באופצייה של שיחזור הגדרות המפעל (יצרן): No Factory Image Found Please use QRCD´s to restore your machine to its original condition אין לי מושג מה הוא רוצה ממני!!! בבקשה תעזרו לי... מחר אבא שלי חוזר, ואם הוא יגלה שהרסתי מחשב בן פחות מחודש, הוא יהרוג אותי!!! בבקשה... מתחנן על הבירכיים... תודה רבה לכל מי שיקרא את ההודעה וינסה לעזור...

noam01234

New member
הממממ

קודם כל תגיד לאבא שלך שנועם אמר שככה לומדים, מי שלא נפל 6 עפמים ולא קם 7 פעמים לא יכול להיות פרש... כולנו לומדים מטעויות. תקליטור השיחזור שיש לך הוא בוודאי באנגלית, מה דעתך להתקין את החלנות מחדש על הקיים?

trik3000

New member
טוב אז...

זה מה שניסיתי!!!! התקנתי כל ווינדוס אפשרי, אבל בכל ווינדוס המחשב נתקע!!! פשוט נתקע!!! וגם איטי משהו פחד... רק בהגדרות היצרן המחשב עובד חלק... אני חייב לשחזר... בבקשה מה לעשות? אולי מישהו עם ניסיון קודם במחשבים ניידים?... בבקשה זה מאוד דחוף...

oketz1

New member
תגיד ניסית במקרה גם לפרמט את

ההארדיסק לפני התקנת וינדוס חדש ? אם לא, למה שלא תנסה . ועוד שאלה לי אליך ? המחשב שלך או של אבא שלך ? אם זה שלך אז אני לא רואה כל בעיה שתנסה לפרמט את המחשב ולהתקין וינדוס מהתחלה. נראה לי שביצעת באמת כל מני שטויות ואתה פשוט לא מפרט לנו מה בדיוק עשית. במידה וזה של אביך , פשוט תשאל אותו אם יש לו גיבויים לחומר שנמצא על המחשב ותסביר לו בדיוק מה עשית, אני מקווה שהוא יבין . בסך הכל זה כולה מחשב !! מה כבר יכול לקרות ?

trik3000

New member
אז...

המחשב הוא שלי, אבל מה יקרה אם אבא שלי ירצה לקחת אותו לעבודה לראות סרטים... חוץ מזה אני לא טיפש, ואני די יודע (ניסיון של 5 שנים) לפרמט ולהתקין... אבל זאת לא הבעיה... כמה שאני לא מפרמט ומתקין, ככה זה נשאר אותו דבר... טוב, בווינדוס 98 אין בכלל על מה לדבר, זה נתקע אחרי חמש דקת. בווינדוס מילניום בעקך אותו דבר, ובאקס פי הוא מחזיק מעמד עד לרגע שבו אני מפעיל משחק או תוכנה כבדה... בהגדרות המקוריות המחשב עבד כמו סוס, בדיוק לפי הביצועים שלו (AMD 1000 זה לא צחוק) ויכולתי לעשות 3 דברים ביחד בלי שהוא יתקע!!! לצרוב, לגלוש ולשחק!!! בו זמנית!!! עכשיו אני בקושי יכול להפעיל משחק...[ התעמקתי על הבעיה ונראה לי שחסר כמה קבצים... אז מישהו יכול לייעץ לי מה לעשות? תודה...

amirbilu

New member
חשבת על בעיה בחומרה?

אם אתה אומר שיש לך ניסיון,ועם כל המערכות לא עבד לך,אז אולי נדפק לך הזידכרון?,אולי המעבד?קח את זה למעבדה,לא צריך לשבור את הראש!!! שאלי מתקלקל המחשב,אני משתדל לא לקחת אותו למעבדה,אבל אם אחרי 10 פעמים שאני מתקין מערכות הפעלה שונות וזה לא עובד,אז אני לוקח לתיקון.. שלך, אמיר

dudil

New member
בד"כ במחשבים נישאים לא מתקינים

את וינדוס כמו במחשב רגיל אלא צריך להעלות לפני כל מיני התקני חומרה שעליהם וינדוס עובד, לפי מה שאתה מתאר יש לך בעיה של תאימות דריברים לחומרה הקיימת במחשב, עדיף להתקשר למעבדה של קומפק בישראל ולשאול אותם או להיכנס לאתר של קומפק ולחפש שם.

trik3000

New member
תודה רבה על העזרה...

אבל בכל זאת הייתי מעוניין יותר לשחזר במקום להתקין חדש, לא בגלל שאני לא יודע, כי לדעתי שיחזור זה הכי טוב? אז יש אולי מישהו שיכול לעזור לי לשחזר את המחשב שלי?

trik3000

New member
אל תגידו לי...

שאני היחיד פה עם מחשב נישא של קומפאק... חייב להיות עוד מישהו... אתם יודעים מה אני אפילו מוכן לשלם למי שיצרוב לי את הקובץ IMAGE שחסר לי... אז בבקשה... אני יודע שזאת בקשה גדולה אבל כמו שאתם רואים אני אפילו מציע תמורה... בבקשה...

למעלה