עזרהה

shooll

New member
עזרהה

היי..אחלה פורום באמתת..אתם אחלה אז ככה אני ישמח אם תוכלו לעזור.לחבר שלי יש יומולדתת 16..אני לא יודעת מה לקנות לו..כבר ראיתי בקישרוים למאמרים והכל.וסוריי זה לא מתאים ממש..בא לי לקנות לו משו סביבות 100 ש"ח ככה..עזרה מישו?.

רעיון ../images/Emo9.gif...

תמסגרי תמונה שלכם ביחד ותרשמי עליה הקדשה אישית... או שתחרטי משהו על מצית...

shooll

New member
אממ

מצית.חחח אסור לעשן..הבעיה היא שזה מרגיש לי קצת כזה נדוש עם כל התמונות וזה..כבר עשינו את כל הדברים החמודים רומנטיים האלה..אולי תוכלו לספר לי על דברים שעשיתן לחברים שלכן זה יתן רעיונות.. (תודה לך :)

*אשמח

אממ.......רעיון שלי הוא לקחת קופסת קרטון ולמלא אותה בדברים כמו אלה:
כדורסל/כדורגל
תחתוני בוקסר
אפילו אפשר בקבוק של "בריזר "-לרוקן, לשים בפנים מים במקום,ולרשום על זה "נו נו נו,ממתי מותר משקאות חריפים?!"
בושם טוב
דורדוראנט לגברים
מצלמה ועוד...... ועל הקופסא לרשום בשלט כזה יפה "למקרה הצורך...!"
אפילו אפשר בקבוק של "בריזר "-לרוקן, לשים בפנים מים במקום,ולרשום על זה "נו נו נו,ממתי מותר משקאות חריפים?!" זה עזר? לא עזר-מה הכיוון?

shooll

New member
תודהה

מאוד עזר..אולי עוד רעיונות דברים נחמדים לשים בקופסא..?

תספר עלו ואני ינסה לעזור בקשר

לקפוסא. כמה ריענות: אם הוא מנגן על גיטרה אז מיתרים\מפרטים. אם הוא משחק כודרגל\כודרסל אז אחד מהם אבל לא מנופח שלא יתפוס את כל הקופסא. הסתובבתי קצת בפורום וזה מה שמצאתי: חולצה\בוקסר. מנוי לספריית וידאו / למכון כושר. מנוי למגזין בנשוא שמענין אותו. מתקן לדיסקים ארנק/תיק כרטיסים למשחק כדורגל/כדורסל/הצגה/סטנד אפ/סרט. הזמנה לארוחת בוקר במסעדה / ארוחת ערב ביתית.

shooll

New member
תושבה

הוא אוהב כל מיני דברים כאלה..חח מגניבים כאלה..אבל רצוי שיהיה גם שימוש כי אני לא רוצה סתם דברים..לא יודעת מה עוד להגיד..בן כזה..חחח

shooll

New member
אז ככה.

כן עוזר מאוד..ושוב תודה לכולם אוהב דמויות נגיד מצחיקות וכאלה..

m o s h 1 0

New member
היי shooll...

אתר גימיקים - יש פה דברים מעניינים ושימושיים בהחלט! תוכלי להזמין מהאתר או ללכת לחנויות שעושות חריטות ולחפש את המוצר שם, אולי תמצאי. תעשי חיפוש "עד 100 שקלים" ותמצאי מספר לא מבוטל של מוצרים! אולי תנסי להתאים את זה לתקציב שלך? לדעתי זה אפשרי! הכל אפשר לשנות. חפשי גם כאן את יכולה לעשות לו עיתון אישי! את שער העיתון אפשר לעשות בקלות בעזרת התוכנה הזו - http://amiri.6x.to/ בשאר הדפים תוכלי לשים קומיקסים, תשחצים, ברכות מהחברים או ברכה יפה ממך, כתבות שמעניינות אותו, תמונות שלכם, חידון זוגי (בחן את עצמך - שאלות עליך לבדוק עד כמה הוא יודע) וכו'. או פשוט להכין את שער העיתון וללכת לחנות להגדיל את זה. אפשר למסגר, או לעשות לזה למינציה וזה יכול להיות מקורי ויפה. משהו מצא חן בעינייך

כמו שביקשת,דברים נוספים לשים בקופסה

משחק מחשב טוב
דיסקים של מוסיקה
תמונה שלכם יחד!
ספר טוב
ארנק
מעיל
גרביים חמודות.
מצעים שרשום עליהם wake up ,אם קשה לו לקום בבוקר... זה מספיק???

אה,ו...

את המקום שנשאר את יכולה לקשט ב...
סוכריות
ומשהו שישמע לך מוזר אבל ראיתי שעשו את זה בקניון בחלון ראווה ויצא ממש יפה!: לוקחים דף בצבע האהוב עליו ומחוררים אותו. את כל ה"חירורים" לוקחים ושמים בקופסא וזה יוצא ממש כמו קישוט לתפארת באותה הרמה של פרחים מיובשים (
שאגב,את יכולה גם להכין כאלה ולשים!את יודעת איך?אם לא אני יכולה להסביר לך...)

shooll

New member
יווו

ממש ממש עזרת...!! אני שמחה..אני חייבת לך תודה ענקית..אני יספר אחרי היומולדת איך היה..

למעלה