עזרההההההההההההההה

Mr Freeze

New member
עזרההההההההההההההה

הידידה הקונפה שלי חושבת שרדיוהד יותר טובים ממיוז חחחחחחחחחחחחחחחחח וראיתי שיש לכם הרבה דיונים על זה וכזה....... חשבתי שתוכלו לעזור לי. היא מתחילה להרצות לי שעה על זה שרדיוהד השפיעו ובלה בלה וכאילו יואו סתמי ת'פה, כמה את יכולה לדבר!!!!!! לפחות את מיוז אפשר לרקוד, וגם לפחות לסולן החתיך!!!!1 שלהם יש יותר מעין אחת, אז די! מיוז שולטים וזהו! אבל בכל זאת, הדפוקה צוחקת עליי ומספרת לאנשים שאני מטומטם. מה לעשות?

matanbu

New member
יש לה מחזור. זה טבעי ונורמלי.

זה יעבור עוד כמה ימים, אבל היא יכולה אולי לפנות לרופא המשפחה או לבקש מאמא לקחת אותה לגניקולוגית.

n0nick

New member
חחחחחחחחחחחחחחחחח

יש לך ידידה ואתה בן אבל מה - הסולן של מיוז חתיך?!?!???!.1111 בואנה, זה נגד הטבע כבר סיכמנו את זה תראה בטגאל1ין!!!111 זה נגד חוקי הטבע, אתה לא אמור לדהת שהסולן של מיוז - אלוהי כמה שיהיה - הוא חתיך1!!11 חחחחחחחחח פחחחחחחח בואנה יה אוווווווווווווומוווווווווווווווווווווווו

NiKi†a

New member
שוב הרדיוהד האלה!../images/Emo3.gif

מקווה שקראת כל מה שכתבתי אתמול...
בכל מקרה, אתה לא חייב להקשיב לה, תגיד לה שזה לא מעניין אותך ואתה לא אוהב אותם בכלל, למרות שאני בטוחה שאמרת לה מאה פעם. חחחח...הצחקת אותי
מספרת לאנשים שאתה מטומטם? מי היא בכלל? מי היא שתחליט אם אתה מטומטם או לא? מי היא שתמשיך להיות ידידה שלך? תחליט מה שאתה רוצה.מקווה שעזרתי קצת
וברוך הבא

n0nick

New member
אחותי את לא מקירה אותו

האומו הזה מאוהב בידידה שלו זה למה הוא רוצה להרשים אותה להגיד לה שהוא אוהב את מיוז ואל ארת רדיהו הברטים המפגרים הלאלה!!!!!1111 דרחגב שלום אני סגי ואני חדש!!11 הנה תמונה שלי!!!!1

Mr Freeze

New member
ולזה עם הכינוי המפגר

קודם תמצא משהו מקורי, אחר כך תקרא לי אומו

Mr Freeze

New member
די עם הרמיזות האלה!!!!!!!!!!!!!!!!!

זה שאני קצת נמשך לסולן של מיוז לא אומר שאני אומו, תפסיק להיות כזה בום ועם הארץ!!!!!!!!!

NiKi†a

New member
'קן?' וואי צחר מה נסגר איתך?

ואולי תפסיקו לרדת אחד על השני? שימשך למי שבא לו.חיים שלו מה זה משנה.

ramoni

New member
זה קצת בעיה ...

מצד אחד מאתיו הוא לא כזה חתיך.... ומצד שני אתה בן הומו זו המלה המנחה בסיטואציה הזאתי שאתה עוד משתמש במילה "נמשך" , בוא נומר שנדלקה לך נורה כחולה על מאתיו וזה די בסדר מצדי.... חברה אולי חלאס עם הקטע הזה מיוז היא להקת בנים או להקה רצינית... זה לא מזיז לי אבל יש יותר מדי שרשורים בקשר לנושא(ע"ע שרשור מטורף ללילה) סופי דומיניק הוא הכי חתיך בלהקה, קולה כבוד...........

NiKi†a

New member
אני מקווה ../images/Emo13.gif

ואני מצטערת אם העלבתי את ידידה שלך...סורי..

למעלה