עזה כמוות: החלק הראשון לצפייה ישירה

• פותח הנושא Direct Watch
  • פורסם בתאריך
D

Direct Watch

Guest
לצפייה בסרט עזה כמוות - חלק א' לחצו כאן!

עזה כמוות: החלק הראשון לצפייה ישירה, עזה כמוות: החלק הראשון להורדה, עזה כמוות: החלק הראשון שידור חי, עזה כמוות: החלק הראשון שידור ישיר, עזה כמוות – חלק א’ לצפייה ישירה או להורדה, עזה כמוות – חלק 1 לצפייה ישירה או להורדה, עזה כמוות – סרטו של יאיר שרקי לצפייה ישירה או להורדה – התוכנית המלאה באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית. תקציר התוכנית: עזה כמוות: “את מה שאנחנו עושים היום יכולנו לעשות במחיר אחר לגמרי” – רצועת עזה מלווה את ישראל בדם ובטרור כבר יותר מ-75 שנה. בכל שנות קיומה, ישראל לא הצליחה להכריע אחת ולתמיד את האיום. צלילה אל הארכיון, יחד עם שורה יש לי יותר מדי ספרים. יותר מדי ספרים. הם, יחד עם אלה השייכים לאשתי, ממלאים מדפים שמכלים קיר שלם בחדר העבודה שלנו. בחדר האורחים שלנו יש עוד סט של מדפים מרופדים בעיקר בספרים שלי. ועל השידה שלי - כואב לי להודות בזה - יש שתי ערימות בגובה מטר וחצי של רכישות אחרונות שאני מתכנן לקרוא... מתישהו. של ראשי ממשלה ובכירים ישראלים שהיו שם בצמתי קבלת ההחלטות, משרטט כרוניקה של החמצות, טעויות, היעדר יוזמה ושאננות ישראלית. מ-1948 עד ההתנתקות: הכיבושים, הנסיגות, ההבטחות והטרור ומה יהיה בעתיד?

למעלה