עושה
על שקיפות עורפית תקינה

אפרסקה

New member
עושה ../images/Emo127.gif על שקיפות עורפית תקינה

שמחה לבשר כי בערב החג עברנו בהצטיינות את בדיקת השקיפות העורפית. אני לא יודעת למה בכלל חששתי, הרי ברור שהפילפילון הורוד שיש לי בבטן הוא תלמיד מצטיין והנה הוא הוכיח שוב שהוא הגדול מכולם. האמת, כ"כ התרגשתי שבשלב השאלות (ת.ז., טלפון וכאלה) בקושי הצלחתי לדבר. פרופ' צלאל היה מאוד נחמד ומקצועי, הוא הפתיע אותי והשמיע לי דפיקות לב, לא ידעתי שכבר אפשר לשמוע! כמעט התעלפתי על הכיסא עם התנוחה הידועה וכל זה. הבובון מקסים ומתוק ודומה לאבא בקרחת ובבטן אבל עוד אין לו משקפיים
עוד אי אפשר לדעת אם בן או בת אז בינתיים הוא/היא ממשיך להיות פילפילון ורוד וחמוד. זהו, מוכרחה להגיד שזו הפעם הראשונה שאני מתחילה להרגיש משהו בלב. עד עכשיו היה לי מאוד קשה להתחבר להריון הזה, עם כל החשש והדאגה, פתאום ראינו משהו שזה לא נראה כמו כתם או גרגר אורז אלא ממש כמו עובר קטנטן וזה מאוד מרגש. חוצמיזה בUS נראה שאני יותר מתקדמת ממה שחשבו בכארבעה-חמישה ימים, אז בבת אחת הוקפצתי מאמצע שבוע 12 לאמצי שבוע 13 וככה בלי לשים לב, סיימתי לי את השלב הקריטי, את 12 השבועות, ואמנם עדיין קשה אבל אני מנסה לנשום לרווחה. אז תודה לכולן (וגם לכולם) על החזקת האצבעות ומאחלת לכולנו בשורות טבות.
אפרסקה.

איזו הקפצה ../images/Emo13.gif

הנה הרווחת שבוע (אם כי - אל תבני על זה. גיל לפי US תמיד יהיה פחות מדויק מגיל לפי ביוץ). שמחה שהבדיקה עברה טוב כ"כ, שמחה שנהנית מהפילפילון/נת שלך, ומחכה בקוצר רוח לדיווח שלך על המשוכה הבאה (הסקירה, כמובן).

chompi XL

New member
מזל טופ על השקיפות המצטיינת

ובדרך ל-
, הבא עד ללידה תקינה וקלה עם פילפילון/נת בריאים ויפים בסוף.

רוית ב

New member
איזה ת'רגשות!!../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo65.gif

פשששש אני חייבת לשאול אותך הלגה היתה???? אני מדמיינת את הקול של דפיקות לב העובר ומתעלפת מהתרגשותפה בבית.... חבל"ז מאושרת לשמוע שהכל תקין כמובן - היה ברור טפו. ןשברוך השם עברת את השלב הקריטי בהצטיינות!!!! תמשיכי ככה נשיקות רוית

נוטשי

New member
../images/Emo140.gifאפרסקה שמחה לשמוע

שהשקיפות בסדר ושהכל עבר בשלום,ריגשת אותי עם שמעת דפיקות הלב להמשך בשורות טובות , אמן!!! תשלחי לי בבקשה במסר איך מגיעים לפרופסור בצלאל אני חברה במכבי. המשך יום טוב!

baby4me

New member
איזה בשורות משמחות!!

כל הכבוד על ה|
, הראשון ברשימה ארוכה של
שעוד יבואו אחריו. שיהיה לך סופ"ש מקסים!

איזה יופי לשמוע ולסמן עוד ../images/Emo127.gif

שימשיך לך בכיף, והמשך הריון נהדר
לבנדרית

איזה יופי ../images/Emo140.gif

כמו שכתבתי כבר במסר - נכון שזה השלב בו ממש מתחילים להנות
? ד"ש לפיפילון המצטיין
ורק רק רק אושר
החיפושית

neta2

New member
../images/Emo47.gif../images/Emo45.gifגם על שקיפות וגם על קפיצת

שבוע. תלמידה מצטיינת!! שמחה נורא ומאחלת לך לעדכן אותנו רק בעדכונים נעימים ומשמחים. איזה יופי שעברת עוד משוחה

osi28

New member
איזה כייף!

יןפי, אפרסקית, שמחתי לקרוא שהכל בסדר אני גם הייתי אצל צלאל אבל לא לשקיפות אלא לסקירה המוקדמת והוא באמת מאוד נחמד ויסודי (טוב, בשביל 2800 שקל לא הייתי מצפה לפחות) ממשיכה להחזיק אצבעות ומחכה לשמוע על הסקירה המוקדמת, בה כבר בוודאי תדעי אם יש לך פיפילון או פילפילונת

adiyyy

New member
שאלה לגבי אבעבועות רוח

הבן שלי חוסן לפני כשנתיים בחיסון נגד מחלה זו,עכשיו רבים מילדי הגן שלו חולים באבעבועות רוח.האם חוטפים מחלה זו למרות החיסון?(לגבי הבן שלי) כמו כן אני חליתי במחלה זו כאשר הייתי קטנה,האם יש סיכוי שאידבק שוב? אני בתחילת חודש חמישי.

chompi1

New member
כל הכבוד לפילפלון הורוד והמוכשר

שעושה נחת לאמא ולאבא. ויופי שעברת את השלבים הקריטיים, ותוכלי לנשום לרווחה, ולהתחיל להקשר להריון. שרק ימשיך כך
.

למעלה